Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltatlanul elkapja a...

Aki oltatlanul elkapja a koronavírust, az biztos, hogy lélegeztetőre kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 anonim ***** válasza:
27%

Már miért szállnék le a témáról? Ti talán leszálltatok?


Az oltás hasonló immunválaszt váltana ki, mint a fertőzés maga. Csak kevesebb problémával.


Én olvastam olyan hozzászólásokat is, hogy sohasem kap el semmit, a COVID mégis odavágott neki. Eléggé sokat.


Viszont MINDEN egészségügyis azt szajkózza, hogy nem tudni előre, kinél lesz konoly a COVID, mitől függ ez.


Továbbá brutál sokat olvastam az immunrendszerről anno és közel se az a romantikus valami, ami mindig jól működik és mindig megvéd és sohasem okoz gondot és erősíteni lehet és kell is és akkor nem lesz gond.

2021. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 A kérdező kommentje:
#111: Kértelek, hogy menj innen, de csak folytatod. Felfogtuk az álláspontod, de most már elég volt. Te nem dolgozol, hogy itt töltöd a napod reggeltől estig, és minden új hozzászólásra egyből ugrasz?
2021. nov. 19. 12:28
 113/119 anonim ***** válasza:
55%

#105: figyelj, nem egy csoda nagy dolog ez a MATH+ protokoll, ennek a nagy részét mi is adjuk, és nem hiszem, hogy többek között a melatonin.(minek adnánk? Semmi értelme) fogja megváltani a világot. Használtuk az ivermectint, szart se ért, már bocsánat, és azóta kijött róla nem egy tanulmány, hogy valóban nem jó. A remdesivir se váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de úgy istenigazábol semmi sem.

Úgy képzeld el, hogy beleteszel a betegbe minden gyógyszert, a gépet az ő állapotának megfelelően állítod be, táplálod, invazívan monitorozod, igazából minden tudásodat felhasználod, amit ez elmúlt években az ito-s betegek kezelése alatt gyűjtöttél, és mégse jön ki élve a beteged. Már nem tudok erre mit mondani.

2021. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
85%
Pffu alig bírtam ki a lélegeztető gépet. A végén már én tartottam öt életben:) ne legyetek már ennyire........
2021. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 anonim ***** válasza:
81%
0,1%ék rá kb az esély sokan tünetmentesen ,vagy náthaszerű jelleggel átesnek rajta.
2021. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 anonim ***** válasza:
0%

#113: Szóval szerinted a fele-negyedannyi halott nem nagy dolog?

"ennek a nagy részét mi is adjuk" - pontosan melyikeket? D-vitamint kapnak a kórházi betegek? Mekkora dózist? Nálatok mekkora a halálozási arány?

2021. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Akitol en elkaptam az oltatlanul egy laza influenzakent eli meg. En viszon oltottan 2 hete szenvedek vele es meg sok het amig a tudom helyre jon... ha jon. Nincs alapbetegsegem, fiatal vagyok, sportolok, nem iszom, nem dohanyzom.

Megis ez lett...


Altalanossagokrol lehet beszelni es statisztikai eselyeket latolgatni. De egy szemelyre lebontva a COVID egy lutri. Csak akkor derul ki veled mit tesz ha elkapod.

2021. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 anonim ***** válasza:
68%

[ma 14:17]: "Altalanossagokrol lehet beszelni es statisztikai eselyeket latolgatni. De egy szemelyre lebontva a COVID egy lutri."

- A természettudományok módszertanához tartozik, hogy a statisztikát komolyan veszik, ennek fényében kell a személyre lebontott lutrit is értékelni. Ha valaki fiatal, egészséges, stb., és jön a covid, akkor odaad neki két dobókockát, és ha az illető mindkettővel 1-est dob, akkor az egy keményebb betegség (ami akár kórházi, esetleg intenzíves ellátáshoz, még balszerencsésebb esetben halálhoz is vezethet), különben nem lesz komoly baja. Az oltás kb. annyit tesz, hogy amikor majd jön a covid, akkor nem két, hanem három dobókockát ad, és csak akkor jár pórul a jelölt, ha mindhárommal 1-est dob. Te peches voltál, mindhárom kockáddal 1-est dobtál. De sokkal többen vannak, akik két kockával dobták ki a dupla 1-est.


Személyre lebontva, az egyén számára mindenképpen szerencsejáték van. Az egyén azt döntheti el, hogy ebben a szerencsejátékban két vagy három dobókockával játszik a covid ellen. Tehát abban igazad van, hogy személyre lebontva a covid egy lutri, de erre nem szabad úgy tekinteni, hogy akkor tökmindegy, mit csinálunk. Úgy is mondhatnám, lutirnak lutri, csak a vesztés valószínűsége nem ugyanaz oltottan és oltatlanul.


(Egyébként jelen ismereteink szerint az esélyek, valamennyire elnagyoltan, tényleg ilyenek.)

2021. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:
#116: baromság a fele/negyedannyi halott, akkor nekünk is annyi lenne. Most hagy ne keressem már ki mégegyszer a gyógyszereket, 99%-át adjuk, a melatonin-t pl. nem. Naponta 30.000 nemzetközi egység D-vitamint kapnak, de ez lényegében szupportív terápián kívül másra nem jó.
2021. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!