Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltatlanul elkapja a...

Aki oltatlanul elkapja a koronavírust, az biztos, hogy lélegeztetőre kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:45
 81/119 anonim ***** válasza:
41%

Egyszer vagyok oltva lényegében, Pfizerrel, nagyon gyenge szervezettel. Nem tudok mostmár mit csinálni.



De ez nem változtat azon, hogy akinél az oltás kóros immunválaszt vált ki, annál a vírus is, csak ezerszer erősebben.

2021. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 anonim ***** válasza:
39%

Ja és leveleket ne írkáljatok.Ne fáradjatok vele mert teljes mértékben felesleges ugyanis gondolkodás nélkül törlöm és tiltom bármi nemű beleolvasás nélkül mert a kutyát nem érdekli a fenyegetőzés és rosszindulat.

Azért mert lepereg rólam és mindenki foglalkozzon a maga dolgával

További szép délutánt mindenkinek!Puszika😚😚

2021. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/119 anonim ***** válasza:
40%
hülye vagy te kérdező. Oltatlanul átestem, lófax se volt egy influenzához képest, nem éreztem szagokat, ízeket kb. ennyi.
2021. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 anonim ***** válasza:
29%

82


Ide is kiírom, hogy az ilyeneknek azt kívánom, hogy a normális 20-40 évesek helyett ők szenvedjenek oxigénen a kórházban. Tudod, kórházban sokan megbánják, hogy vírustagadók voltak!!

2021. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/119 anonim ***** válasza:
68%
Hogy a kérdésedre válaszoljak. Nem mindenki kerül oltatlanul kórházba, lélegeztetőre. Én most a saját bőrömön tapasztalhatom ezt a betegséget. Nem vagyok oltva és enyhék szerencsére a tüneteim 40es vagyok korban. Ez szervezettől is függ. Az első 2 nap nem volt jó, felment a lázam 38.1re, azóta max. hőemelkedésem van és nátha, íz, szagok elvesztése. PCR tesztre várok jelenleg. Én az első 3 hullámban nem lettem beteg így azt gondoltam, nem veszem fel az oltást, mindenki maga felelősége ezt eldönteni, én az immunomban bízom, aztán majd átgondolom ha mégis kéne. Jelenleg még hőemelkedésem sincs. Kollégáim közül akik oltottak főleg ők lettek betegek, volt aki kórházban kötött ki, volt aki egy enyhe náthával, íz, illat elvesztésével megúszta és vagyunk páran akik oltatlanok vagyunk, közülünk én vagyok az első, aki elkapta és mondhatom az olvasható hírekhez képest, meg a sok össze vissza beszédhez képest jól vagyok. Elhiszem, hogy sokan vannak kórházban és sokan kerültek lélegeztetőre, de a korosztályra, egészségi állapotra nagyon kíváncsi volnék, mert az hogy nem ismert alap betegség, nem azt jelenti, hogy makk egészséges volt, elég az elhízás is. Ha félsz akkor vedd fel az oltást!
2021. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 anonim ***** válasza:
80%
Jah amúgy van covid elleni gyógyszerkészítmény is! Utsó voltam
2021. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/119 A kérdező kommentje:

A két pipás válaszoló állítsa már le magàt mert kezd unalmas lenni. Ha be vagy oltva akkor mit félsz az oltatlantól? Én azt se szólom le aki oltat, azt se aki nem. Sosem vitáztam ezen senkivel. Komolyan nevetséges vagy már. Oldalakon keresztül csak a te írásod van. Hagyd már a többieket. Ráadásul mennyire undorító bárkinek is olyat kívánni, hogy kórházba kerüljön. Normális ember nem kíván másoknak betegséget vagy halált. Jézusom.


Aki hasznost választ írt, annak köszönöm. Mentek is a zöldek! Sajnos az a fejlemény, hogy a kétszer oltott kollegáim sorban betegednek le most már. Többségük tavaly ősszel/télen is covidos volt és tavasszal kapták meg a két oltásukat. Valóban nagyon véd. Gondolom ők nem fertőznek, mert van védettségijük. Az a lényeg. Csak az oltatlan fertőz természetesen. Oltozz covidos nem hála istennek.

Ezt a saját környezetemben látom, ami valós. Nem neten olvastam.

2021. nov. 18. 17:37
 88/119 A kérdező kommentje:
**OLTOTT. Elírtam bocsi.
2021. nov. 18. 17:37
 89/119 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! A 2pipás válaszoló minden covidos kérdésnél ezt csinálja, ne foglalkozz vele. Aspergeres, de a nagyobb baj, hogy durván hipochonder is. Lassan ideje lenne felkeresnie a pszichiáterét, az alapján, amilyen privátot kaptam tőle, csak mert merek a saját egészségemről magam dönteni. Nem idézném, de a legfinomabb része, hogyan dögöljek meg. No comments.

#74

2021. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 anonim ***** válasza:
30%

89


A k.a. a hipochonder. Ha ugyanezek a betegségeid lennének, akkor megbánnád, hogy ezt írtad rám.



Kérdező


Az én válaszom biztosan nincs minden oldalon ott. Egyébként nem tudtam, hogy csak vírustagadók írhatnak.



Egyébként most bementem egy boltba maszkban (úristen), az összes dolgozón maszk volt, plexi a pénztárnál és talán 3 vásárló nem volt maszkban, többiek igen. Szombattól kötelező pedig csak.

Ki ne mozduljatok, mert a való világban nem a vírustagadók vannak többségében.

2021. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!