Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltatlanul elkapja a...

Aki oltatlanul elkapja a koronavírust, az biztos, hogy lélegeztetőre kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/119 anonim ***** válasza:
82%

50

Aha 😂tehát amiért egy csomó tudományos szót ír, idejön okoskodni és beadja az orvost neked, te professzornak kiáltod már ki. Elárulok egy nagy titkot. Ezen a platformon te is, én is lehetek alkotmánybíró, rendőrtiszt, pilóta, űrhajós vagy világmegváltó kutató fizikus. De attól még nem ez az igazság.

2021. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/119 anonim ***** válasza:
28%
Hát pedig bárhol utánanézhetsz vagy végiggondolhatod...
2021. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/119 anonim ***** válasza:
81%

52

Az a baj hogy 90-95%-a a médiának cenzúrázva van. A tv-ben és interneten alig lehet megbízható információt kapni amiről ne sütne a cenzúra és az hogy még akarnak felelni a hivatalos propagandának.

2021. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/119 anonim ***** válasza:
58%

Ez az egész világra igaz?


Nade az ismerőseim nem cenzúráznak és megszenvedték a COVID-ot.

2021. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/119 anonim ***** válasza:
67%

#50! Nekem? Én hol okoskodtam? Nem is írtam semmit😂

Rakás statisztikát kb.minden 2.ember néz, akit érdekel ez a Covid. Az, hogy hallott már a kanyaró elleni oltásról, az nagyjából annyit jelent, hogy elmúlt már 10éves, mivel mindenki hallott. Az, hogy a Covid elleni oltáshoz hasonlítja, az pont nem szakmaiságra vall, olyan, mintha az almát, meg a körtét hasonlítaná össze. Kb.annyi közös van bennük.

A vitaminos részt már te megcáfoltad.

Nem, én se tudom, kire miért úgy hat, ahogy. Ezek szerint, akkor én is szakértő vagyok?🤔 Mert szerinted akkor, ha valaki azt írja, hogy nem tudja, az egészségügyis.

"Reggel érkezik a beteg, este meg tolják ki tepsiben." Igen, ilyet én is láttam. Betegként! Híre-hamva se volt akkor még covidnak. Tudod, kórházban előfordul az ilyen. Vagy csak megnézett egy-két jól összevágott kisfilmet mondjuk Indiáról.

Én nem voltam oltáson, de annyit még én is tudok, hogy 20 percig ott kell maradni utána, sőt, azt is, hogy mi történik anafilaxiás sokk után.

2021. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/119 anonim ***** válasza:
82%

54

Én is ismerek olyat aki megszenvedte. És? Ismerek olyat is aki belehalt a rákba és olyat is aki legyőzte. Ilyen a világ.

2021. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/119 anonim ***** válasza:
20%

56


Jó, én most 29 éves vagyok. Rákos talán pár éven belül leszek. Az influenza nem annyira veszélyes rám. A COVID igen, krónikus betegként. Lehet megnyomorodok az utána fellépő autoimmun folyamatokban.

Van 3-4 % esélyem meghalni, 20-30%-om a kórházra, 50% poszt-COVID-ra.


Ha az influenzával egyszerre kapom el, 100% a halál esélye.


Fogjuk már fel a különbségeket és védjük már az emberéletet.

2021. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/119 anonim ***** válasza:
80%

57

Hogy belédmagyarázták a dumát... Részvétem

2021. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/119 anonim ***** válasza:
21%
Ember, az ISMERŐSEIM nem hazudnak
2021. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/119 anonim ***** válasza:
91%

59

Ja persze. Senki nem hazudik. Még Orbán se. És Mikulás is létezik, ember. A szüleid SE hazudnak.

Ne álltassuk egymást. Te bevetted ezt az egész hivatalos dumát, a gyilkos Covidot ami megtizedeli a népességet meg a csodaszert ami legyőzi és ezzel tömöd a fejed. Tedd. Csak ne eröltesd rá senkire.

2021. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!