Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
 141/171 anonim ***** válasza:
61%

"Kötelezőn oltas nem lesz Mo-n, a választásokig tuti nem, felmérték hogy mennyi szavazotóp esnének el. Talán utána lesz. Mert aki nem ért a témához és nem tud racionálisan gondolkozni, annak csak ez az egy megoldás van"


Szerintem meg ha valaki racionálisan gondolkozik és - többek között - találkozik azzal az információval, hogy - kb. egy-másfél hónappal ezelőtti - hivatalos németországi statisztika szerint a 65 év alatti korosztályban a Covid fertőzés miatt intenzív kórházi ellátásra szorulók 55 %-a oltatlan, 45 %-a oltott (és ezt a különbséget még annak a fényében mérlegeli, hogy akkor tudomásom szerint a német lakosság már jóval több, mint 60, de talán inkább közel 70 % a kétszer oltott volt), szerintem teljesen jogosan merül fel benne a kérdés, hogy ez hol van ahhoz a vakcina hatékonyságból képest, amit reméltünk, és attól, amit a mai napig sokan tulajdonítanak neki, illetve szeretnének elültetni a köztudatban.


(Ha nekem kellett volna megtippelnem, biztosan mondtam volna minimum 80 - 20 % arányt az oltottak javára, szóval engem egyrészt sokkolt ez a statisztika, másrészt nagyon elgondolkodtatott, hogy akkor vajon mégis milyen szándék van a háttérben, amikor egyes országokban a kötelező oltást próbálják, vagy próbálnák minden tiltakozás ellenére lenyomni az emberek torkán.)


Kb. egy hete mondta pont ennek kapcsán, illetve a harmadik, (de már most tudjuk, hogy kell majd negyedik, és ki tudja még hány) vakcina témája kapcsán egy nem oltás szkeptikus, hanem eddig az oltáshoz reményeket fűző, és kétszer oltott ismerősöm, hogy - kissé cenzúrázom a szó szerinti megfogalmazását:


Irtó szar érzés lenne azzal szembesülni egy nap, hogy azoknak lett igaza, akitek most mindenféle jelzővel illetett konteósoknak nevezünk.


a



szeretne látni a témában, annak érdemes lenne elgondolkozni azon a statisz

2022. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/171 anonim ***** válasza:
26%

Amikor a kórházban levő oltott-oltatlan arányról beszélsz, akkor figyelembe veszed azt is, hogy mostmár jóval több az oltott? Tehát a kórházban levő állítólagos több oltott (bár kórházban dolgozó rokonom baromira nem ezt mondja) egy nagyobb csoportból tevődik össze.


Ha van 50 fekete és 20 kék golyód és bekötött szemmel kihúzol 10-et, akkor a legnagyobb eséllyel a kihúzottak közül több lesz fekete.


Amúgy sok kétszer oltott már túl régen kapta meg a második oltását.



Te mit csinálnál amúgy, ha nem oltás, akkor mi?

2022. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/171 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát a kórházban levő állítólagos több oltott"


Én fordítva írtam, csak a különbséget tartom kevesebbnek, mint amit a médiában zajló tájékoztatás alapján feltételeznék.


Ezt írtam:


"55 %-a oltatlan, 45 %-a oltott"

2022. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/171 anonim ***** válasza:
14%
És ezzel az aránnyal mi a baj? Pláne, hogy a 44% kórházi oltott a 70% oltottból jön ki?
2022. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/171 anonim ***** válasza:
8%

"hivatalos németországi statisztika szerint a 65 év alatti korosztályban a Covid fertőzés miatt intenzív kórházi ellátásra szorulók 55 %-a oltatlan, 45 %-a oltott"


Te ezt végigolvastad, mikor bemásoltad? Ezért mondják rátok, hogy birkák bé béé

2022. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/171 anonim ***** válasza:
42%

145


Igen, végigolvastam.


Nem tudom, hogy enyhít-e a benned lévő feszültségen, vagy esetleg a kisebbrendűségi érzéseden, hogy másokat sokadjára birkázol érvek helyett, de ha igen, csináld tovább nyugodtan, ha számodra van haszna.

2022. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/171 anonim ***** válasza:
22%
És a tiéden, hogy ezt ideböffentetted, mielőtt valóban utánanéztél volna a nyilvánvalóan ostoba infódnak? ;) Mindenki h.lye csak te vagy helikopter, igaz?
2022. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/171 anonim ***** válasza:
70%

147


Veled ellentétben én senkit nem neveztem ostobának, hülyének, birkának, stb.

2022. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/171 anonim ***** válasza:
18%
Igen, és? Elviszem, hogy sért, hogy annak neveztek, de ha egyszer az vagy, akkor nincs mit tenni. Ha bemásolsz egy adatot, akkor értelemszerűen elsőnek értelmezni kellene és tanulmányozni, mert az adatol elferdítésével és félremagyarázásával ugyanazt csinálod, mint a birka társaid
2022. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/171 anonim ***** válasza:
63%
148: hagyjad,149 csak rákontrázik mindenre ész nêlkül, vannak ilyen elveszett emberek. Sajnos immunbetegsége van és elmondása szerint nem érzi jòl magát a bőrében, ùgy néz ki hogy emiatt gyűlöletet érez egészséges emberek iránt, ez tiszta pszichológia. Látszik, hogy az egêsz életével nincs megelégedve, ezért tele van frusztrációval. Az ilyen emberrel sajnos nem lehet intelligensen vitatkozni, olyan mintha a falnak beszèlnél. Hadd mondja tovább. Így vezeti le a nyomorúságát.
2022. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!