Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz az oltástagadókkal,...

Mi lesz az oltástagadókkal, ha jön egy halálosabb pandémia?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy a következő járvány halálozása lehet 30% is. De konteók akkor is lesznek.

2023. okt. 28. 12:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
32%
Rutinból kinevetik az új mesét , túlélik a media és a kormányrémisztések ellenére .
2023. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
57%

Eredeti kérdésre:

Ha jön egy halálosabb pandémia, ami mindenben olyan lenne, mint a covid csak a halálozási aránya lenne jóval nagyobb, akkor bukta lenne sokaknak, ha időben nem sikerülne megfogni, márpedig ez a valószínűbb az emberek szokásait és viselkedését látva.


Ha lenne olyan oltás, ami már a fertőzötteknek segít, az lenne a legjobb igazából, mert az egészből az látszódik nekem, hogy ha kiszabadul, túl sok mutáció jelenik meg és az oltás hatékonysága egyszerűen statisztikailag lecsökken egy ilyen gyorsan mutálódó vírusnál.

Más lenne a helyzet egy stabilabb vírussal szemben (úgy tudom a COVID RNS vírus ezért mutációra hajlamosabb)

2023. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
3%
Egy hatalmas nagy lófaŝz a valagadba, az lenne....
2023. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
89%

"Miért oltástagadó az, aki nem mert beadatni magának egy kísérleti fázisban levő oltást, aminek akkor még nem ismerték a rövid és hosszútávú következményeit? Ezért is kellett aláírni, hogy én kérem az oltást."


Így van! Senki nem kötelezte őket, hogy a halálba vagy a nyomorba meneteljenek (a rövid és hosszútávú következmények miatt).

2023. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
71%

#42: azt nem oltásnak hivják, hanem ellenanyagnak.

A mRNS oltásokkal az a baj, hogy nagyobb bajt okoznak, mint maga a fertőzés, ugyanis beláthatatlan ideig megjosolhatatlan mennyiségben szintetizáltatja a szervezettel pont azt a fehérjét, ami miatt a vírus ekkora károkat okoz.

Én örülök, hogy nem ugrottam fel a Pfizer vonatra.

2023. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
64%
#45- ok igaz, ellenanyag.
2023. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
89%

Majd meglátjuk! Szerintem még nincs vége...

A következő lehet hogy az oltottak pandémiája lesz.

2023. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Garantált halál. Mondom ezt "oltástagadóként" (ha már már meg kell cimkézni az embert). Bonyolultabb a dolog, mint amit pár sorral le lehet írni, de mivel a cél mindenki beoltása (WHO GPT), nyilván nem az marad életben, aki a rendszer ellensége, sőt, az pusztul először.
márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Kétszer meghalunk, mint ahogy az előzőnél 😂Ja, nem.
márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
#49 Ez most "kicsit" komolyabb lesz, mint az előző.
márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!