Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz az oltástagadókkal,...

Mi lesz az oltástagadókkal, ha jön egy halálosabb pandémia?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy a következő járvány halálozása lehet 30% is. De konteók akkor is lesznek.

2023. okt. 28. 12:11
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

#48: amúgy a logika tényleg ezt diktálja, a valóságban meg az kezd kirajzolódni, hogy pont azok jártak szarabbul, akik beoltatták magukat. Maga a covid is teljesen odavágja az immunrendszert, de az mrns oltásnál ez hatványozottan jelentkezik.

Most itt vagy félrecsúszott a kíserlet, vagy a covidot kifejlesztők sikeresen átkúrták az egész nyugati világot. A Karikó kirakó még nem állt össze, de valószínűleg sosem fog, mert mindent titkosítottak világszerte.

márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
#51 Ne egy kis szeletet nézz, hanem az egész, kerek történetet. Itt jön képbe a kulcsfontosságú 4.ipari forradalom, az emberi evolúció új formája. Az elit nem kérdez, csak elindít...
márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Azért ne kezeljük már tényként, hogy a közeljövőben (10 éven belül) lesz egy halálos járvány a nyugati világban.
márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Én teljesen elhatárolódtam az egész cirkusztól, Nem hordtam maszkot, nem oltakoztam, nem olttattam be magam, nem vettem fel egyetlen oltást sem. Csakhogy mindenki szájaíze szrinti megfogalmazás szerepeljen.

Nem néztem a TV-ben Ceciéket, nem olvastam kovidhíreket, nem teszteltettem magam sosem. És élek, virulok, köszönöm.

márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
54: Én is így vagyok vele, de erre azt szokták írni, hogy azok védtek meg minket, akik viszont védekeztek. Most írják ezt. Korábban viszont: oltass, vagy lélegeztetőgép.
márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
54-es vagyok. Valamiért nagyon harapták ezt az akár RÉMHÍRTERJESZTÉS-nek is beillő rendkívül agresszív propagandát. Sok dolgot megéltem már, nem vagyok fiatal, de ennek az egésznek az abszurditása ha előjön, ma is fel tudom kúúrni magamat rajta.
márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!