Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz az oltástagadókkal,...

Mi lesz az oltástagadókkal, ha jön egy halálosabb pandémia?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy a következő járvány halálozása lehet 30% is. De konteók akkor is lesznek.

2023. okt. 28. 12:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudják, hogy jön egy halálosabb pandémia? Valami jós mondta ezt?
2023. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
67%

Az oltástagadás nem feltétlenül konteó eredménye, én pl. nem hiszek semmiféle konteóban, de ez nem azt jelenti, hogy bemondásra hiszek egyes szakembereknek. Ha meggyőző érvek vannak, akkor hallgatni fogok, de érvélésre, vitára kísérlet sem volt a COVID alat.


Tehát, mégis mi lenne? Fogalmunk sem lehet erről előre. Feltételezvén, hogy a jövőbeli oltás 100%-os hatásfokkal működni fog, a halálozás meg 30%-os, és lesz szabad választás, akkor az oltást elutasítók 30%-a meghal.


De igen valószínűtlen, hogy 30%-os lesz a halálozás, illetve az is, hogy lesz-e egyáltalán választás. Aki nem oltat, valószínűleg nem dolgozhat, nem utazhat, esetleg nem vásárolhat; így a többség oltatni fog.


Sokkal érdekesebb kérdés, hogy mi lesz az emberiséggel hosszú távon, ha elveszik a jogot, hogy a saját teste felett rendelkezzen.

2023. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
62%

"Sokkal érdekesebb kérdés, hogy mi lesz az emberiséggel hosszú távon, ha elveszik a jogot, hogy a saját teste felett rendelkezzen."


Civil war

2023. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
62%

#12-es de ilyen esetben csak a saját testedről rendelkezel, mert ez volt itt a kérdés.

Ez nem olyan, hogy mondjuk mindenkinek cukros kaját adnak, de te eldöntötted, hogy te márpedig nem mosol fogat. Mert ennek, tényleg semmi hatása nem lesz arra, hogy a többiek foga jobban romlik-e vagy sem, de egy fertőző betegségnél más a helyzet.


Ettől függetlenül nem látom elég egyértelműnek és jól áttekinthetőnek a számadatokat..

2023. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
37%
#14: Mára már bizonyított, hogy a fertőzés továbbadását egyáltalán nem gátolta a beoltás. Már kb egy éve jövögetnek ki a kísérleti eredmények.
2023. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
72%

#11:52

Ha választanod kell, hogy éhen halsz vagy kísérleti patkány leszel, akkor szerinted volt választásod??

2023. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
21%

"Ha választanod kell, hogy éhen halsz vagy kísérleti patkány leszel, akkor szerinted volt választásod??"

Persze, hisz aki az eszét is használja, az előtt eleve nem ilyen választási lehetőségek állnak.

2023. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
63%
Hanem? Neked az kimaradt, hogy voltak munkakörök ahol ha nem adattad be akkor kirúgtak?
2023. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy logikátlan a kérdés. Mi "oltástagadók" már mind meghaltunk, nem? Másodszorra is meg fogunk?🤣
2023. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
48%
Én pl nem lettem se kísérleti patkány, se éhen nem haltam. Pedig olyan helyen dolgoztam, ahol kötelező lett volna az oltás. Úgyhogy kerestem magamnak másik állást. Azaz hamis dilemmát vázoltál fel.
2023. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!