Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
 121/160 anonim ***** válasza:
79%
nem!!
2010. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/160 anonim ***** válasza:
95%

Jééé, milyen érdekes, hogy most már szó sem esik erről :)

Nos, kedves oltatók, érdemes volt?:)

Nem oltattam, nagyonis elleneztem, és még élek.

Milyen érdekel hogy ilyen hirtelen eltűnt az egész...

2010. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/160 anonim ***** válasza:
100%
* érdekeS
2010. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/160 anonim ***** válasza:
93%

én továbbra is várom a H1N1-et. állítólag óriási járvány volt. biztos csak engem és a családomban élőket és a szomszédokat és munkatársakat kerülte el. pedig nem vagyunk oltva.

a tavaszi nagy támadást is várjuk sok szeretettel!

2010. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/160 A kérdező kommentje:
Örök igaz mondás, amiről kedveseim megfeledkeztek: „ Jobb félni, mint megijedni" - örüljetek, hogy eddig megúsztátok! És a sok elhunyt ember, köztük jó pár kismama....???
2010. febr. 6. 15:11
 126/160 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te nagyon naiv vagy... Ugyanez a mondás az oltásra is igaz lehet, "jobb félni, mint megijedni". Mit gondolsz sima influenzában hányan haltak meg?? Többen, mint a H1N1 állítólagos járványában. Bár én egy fertőzött személlyel sem találkoztam. Érdekes. :O És hányan haltak meg az oltás miatt, amit eltitkolnak? Hmm? Mert csak az oltás utáni 1 hónapig történő eseményeket írnák az oltás számlájára, de még azokat is kimagyarázzák! Persze, ha valaki autóbaleset ért, akkor az a H1N1 volt.

Túl sok tévét nézel.

2010. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/160 anonim ***** válasza:
60%
sok elhunyt ember? maximum 10 eset volt a tv-ban amit felfújtak és talán 2 kismama közöttük. ez minden, csak nem sok, járványügyi szempontból irreleváns. ez nem indok arra, hogy oltották be az embereket ész nélkül. sehol sincs járvány, nem is volt. ha járvány lenne, akkor arról tudnánk. emlékezz vissza az előző évi hírdaókra. influenzás időszakban mindig bemondják, hogy megint tízezren mentek orvoshoz influenza szerű tünetekkel, xy számút kórházban is fogtak, még halálos esetek számát is bemondják. és jóval meghaladja azt a pár esetet, amit eddig a H1N1 okoztott. akkor mi is van?
2010. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/160 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Válaszolók,

Nem is olvastam a hozzászókásokat már egy ideje de két esetet említenék.

Most szültem a babám sajnos koraszülött lett toxémia miatt. Két lánnyal voltam egy szobában mindkettő felvette a H1N1 védőoltást és pár napon belül belázasodtak, a magas és sokáig csillaíthatatlan láz méhlepényleválást kezdeményezett és meg kellett őket császározni. Egyk 28. másik 31. hétben szült. Az főorvos megmondta egyértelműen az oltóanyagtól lázasodtak be, így reagált a szervezetük és ez okozta a méhlepénylevállást.


Mindenki saját felelősségre oltasson és jól gondolja meg.

Ezekről az esetekről sajnos nem szól a hírverés.

2010. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/160 anonim ***** válasza:
75%
A mi osztályunkban is csak 1 ember lett H1N1-es 41-ből. Két hétig nem jött suliba, aztán egészségesen, mint az előtt. A sima influenzában általában 20-30 gyerek is otthon marad felváltva.
2010. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/160 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos az én barátnőm is kórházban fekszik 26 hetesen. 22 hetesen oltatta magát, rá pár napra rosszul lett, éppencsak beért a kórházba, annyira felpuhult a méhszája, hogy éppen nem nyílt ki. Azóta is bent fekszik :(:(:( imádkozom értük!
2010. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!