Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
 131/160 anonim ***** válasza:
93%
Biztos hogy nem!!
2010. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/160 A kérdező kommentje:
És mért nem ha szabad megkérdeznem? Még most sincs biztonságban senki sem!!!
2010. márc. 22. 22:07
 133/160 anonim ***** válasza:
30%

Ugye viccelsz???

Itt ülök és várom az újabb hullámot, de hát csak nem jön...

Meddig kell itt ülnöm? Jövő őszig? Addigra mutálódik és ki lehet dobni az eddigi oltást? Amiből maradt kb. 3-4 millió darab és lejár a szavatossága áprilisban? Ami több milliárd forintba került nekem, neked??? Csak mert valakinek érdekében állt hecckampányt csinálni...

2010. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/160 A kérdező kommentje:
Te tudod/ti tudjátok! Én joggal érzem magamat biztonságban! Véd az oltás becsületesen... Ti pedig ki vagytok téve az újabb fertőzésnek. Hazárdírozzatok csak, de ne feledjétek ez nem számítógépes játék, ahol 2-3 életetek is van...:)
2010. márc. 23. 12:34
 135/160 anonim ***** válasza:
57%
Ja, majd hazaradírozunk (direkt írtam így, mert egyszer félregépelte valaki az oldalon). Még mindig működik az immunrendszerem, most sincs szükségem oltásra. Aki beadatja, a saját döntése, tiszteletben tartom, de nekem ne kezdjen el papolni, hogy meg fogok dögleni, mert ő is megfog egyszer.
2010. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/160 anonim ***** válasza:
71%

várom a vírust a nyitott ablaknál, örvendek a felmelegedésnek, ami állítólag elhozza. sajnos már az első hullámban sem láttam egy beteget sem, talán majd most sikerül.

nevetséges

2010. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/160 A kérdező kommentje:
Nagy a szátok kedveseim, de jön még kutyára a dér... Fogtok ti még a Teremtőhöz is könyörögni bárcsak beoltottátok volna magatokat! Majd meglátjuk, de igazad van kedves hozzászóló, szép szavaiddal élve: „egyszer mindenki MEGDÖGLIK." Szánalmas a hozzáállásotok... ENNYI!!!
2010. márc. 24. 16:52
 138/160 anonim ***** válasza:
32%
fogadhatunk, hogy mennyire fogunk könyörögni. mindjárt március vége, itt a felmelegedés, már itt kéne lennie a járványnak, ugyanis hideg után az első felmelegeddéssel elindul. hol van? miért nem emlegeti a tv-ben senki? ha valóban akkora a veszély, akkor miért nem foglalkozik vele senki sem? orvosok sem. miért nem megy a kampány az oltásért?
2010. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/160 anonim ***** válasza:
71%
kedves utolsó ...azért nem megy a kampány mert már megtérült az oltóanagba fektetett rengeteg pénz...napnál is világosabb
2010. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/160 A kérdező kommentje:
Na várjatok csak vááááárjatok.....
2010. márc. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!