Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1. Még most sem oltattok?

H1N1. Még most sem oltattok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:03
 141/160 anonim ***** válasza:
51%
Várunk már mióta, de nem jön...
2010. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/160 anonim ***** válasza:
30%
nem értem miért fáj neked, ha én nem oltatok, meg a többi aki szintén nem....örülj neki, hogy te be vagy oltva veszély nem fenyeget ...legalábbis ebből a szempontból
2010. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/160 anonim válasza:
75%
Na látod kedvesem mi vártunk és mi lett? Kiderült, hogy az egész járvány egy rakás kamu! Na kinek lett igaza? Az egyik barátom is beoltotta magát és majd megdöglött(ő így mondta). Mindannyian az iskolában és a rokonságban, akik tudtunk egy cseppet is gondolkodni el könyveltük, hogy ez csak a pénzért megy!!!!!! De hát ez sokaknak nagyon nehéz.
2010. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/160 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves hozzászóló hogy nem látsz tovább az orrodnál... Vigasztalásul tudd nem vagy egyedül ezzel a szánalmas összeesküvés-elmélet zagyvaságoddal. Hihetetlen mennyi BUTA ember van...
2010. jún. 7. 15:26
 145/160 anonim ***** válasza:
68%
Veled együtt, kedves kérdező.
2010. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/160 anonim ***** válasza:
75%

Vagy lehet hogy te vagy naív kedves kérdező.


Ja, még arra gondoltam az is lehet, hogy azért nem tarolt a vírus mert vannak olyan OKOS emberek mint te akik beadatták és NEKTEK köszönhetően nem terjedt!?


Mellettem csupán egy ikres kismama feküdt a korházban aki a 28. héten kénytelen volt szülni mert a szuper kis oltástól 40 fokos láza lett!


Ezekről nem szóltak a vészhírek anno.

2010. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/160 A kérdező kommentje:
És mikről szóltak anno a vészhírek? Hogy hány és hány nem beoltott kismama van borzasztó rossz állapotban, illetve sajnálatos módon hánynak meg kellett halnia.... Ebbe is belegondoltál kedves utolsó?
2010. jún. 8. 15:35
 148/160 anonim ***** válasza:
74%
én kismama voltam akkor, nem oltottam, nem kerültem az embereket, nem kaptam el. Egy kismamatársam sérült babát szült, 31. héten... ő oltott.
2010. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/160 anonim ***** válasza:
22%
Én kismama voltam mikor a járvány volt. Gyönyörű szép, EGÉSZSÉGES kislányom van, pedig beoltattam magam.
2010. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/160 anonim ***** válasza:
68%

1 kismama halt meg, több nem is volt a hírekben, pedig elhiheted ha lett volna ezt harsogja a sajtó. azt mondták jön a tavaszi hullám. jött? de komolyan, jött bármi is? semmi. akkor mégis ki nem lát az orránál tovább? ha abból a riogatásból bármi is igaz lett volna, itt tömeges megbetegedéseknek kellett volna lennie, nagyon sok halálesettel. mivel jóval több az oltatlan ember, mint az oltott. mire jön a következő influenza szezon már rég mutálódik a törzs, ergo az oltást mindenki a hajára kenheti. vagy még ha ugyenez jönne is már jópár hónap eltelt az oltási hullám után, így hatástalan(olyan fél év védettséget mondtak).

ez az egész nem szólt másról, mint arról, hogy jött a gazdasági világválság, mindenki megsínylette, így a gyógyszergyárak felfújták az éppen aktuális influenzát, megvetették az állammal az oltást(ez volt az, amit ingyen adtak, annak akinek jár), a propagandát meg felhasználták arra, hogy akinek ingyen nem jár az megvegye. én nem mondom, hogy az oltás mérgező és társai, de hogy semminemű veszélyben nem voltunk, az biztos. erre az a bizonyíték, hogy semminemű járvány nincs és nem is volt, mégcsk olyan sem, mint a szezonálisnál szokott. az, hogy néhány esetet kiemeltek és felfújták az édeskevés, az nem járvány, akár volt közte kismama akár nem. hallgasd csak meg a híreket influenzaszezonban, minden nap bemondják, h hány tízezer új fertőzöttet regisztráltak, aztán mégis mindenki nyugodt, kevesen oltatnak(többnyire csak az, akinek ingyenes). érdekes, akkor nincs pánik. most még ilyan hírek sem voltak, csak volt kb 5-6 beteg, akit agyon csócsált a sajtó sok igen okos meg rohant oltásért. itt az eredménye. járvány nem volt, nincs, aki pedig oltatott már az sem védett. hát nem tudom ki nem lát az orránál tovább, de valószínűleg az elvakult, értelmet mellőző megnyilvánulásaid nem fognak változni.

2010. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!