Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van. Van így valaki? 3...

Elegem van. Van így valaki? 3 mentális betegségem van.

Figyelt kérdés
Biooláris zavar , kényszerbetegség, skizoid személyiség zavar. Ezek keserítik meg a napjaimat felváltva. Kitartok évek óta ,de már elegem van. Szedek rájuk antideprenszánst ,antioszihotikumat és hangulatstabilizálót. Tudom sose gyógyulok meg ,de ez nem élet így. Vannak jobb napjaim,de ritka. Ha nem depi van,akkor kényszer. Ha nem kényszer,akkor depis fázis. Plussz még elzárkozok az emberek elől a személyiségzavartól,mert mindig beképzelek valamit és félek a megszégyenüléstől. Kényszerek is szorongásba visznek. Van valaki ennyi diagnózissal és,hogy éli ezt meg ?
2020. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Amikor mániás fázisban voltam bevitettek a kórházba és a zárt osztályon tértem magamhoz, lekötözve. Hallottam ahogy arról beszélnek hogy idézem: “ez a lány olyan szinten bipoláris hogy nem is igaz”. Ezt a fajta gondolkodás módot nagyon szeretem, hogyha nem a sebeimet nyalogatva, nyüszítek egy sarokban sajnálva magamat akkor nem is vagyok igazán beteg. Erős bipoláris vagyok, de én még erősebb vagyok. Sok mindent túl éltem már ez sem jelenthet gondot. A depresszióra meg a szorongásra szedek gyógyszert amit a kórházban kaptam. De a mániát nincs ami enyhítse. Nekem nem kell bemutatni hogy hogyan működik egy bipoláris ember saját bőrömön tapasztalom nap mint nap. Csupán próbálok ehhez képest úgy élni hogy ne ez irányitson mindig
2020. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Oké elhiszem, de hogy lehet egy mely depressziós fazist iranyitani. Jön magától és csak várni lehet mikor lesz jobb. Én csak fekszek akkor. Képtelen vagyok bármire,pedig elhiheted,hogy szenvedtem eleget évekig.
2020. aug. 8. 14:46
 43/44 anonim ***** válasza:

41


Legyél szíves felfogni, hogy a depresszió 999 féleképp tud manifesztálódni, és azért, mert TE képes vagy arra, hogy működj olyankor, nem feltétlenül fog más is tudni. Mondjuk nem tudom te mit szóltál volna hozzá, ha elkezdelek rugdosni az első fázisodban, hogy te semmirekellő, szedd már össze magad, hát nem igaz, csak te tehetsz azért, hogy jobb legyen... Szabó Péterrel együtt menjetek szépen máshova okozni a bűntudatot beteg embereknek, köszi

2020. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
41 es igy van. Nyomják a bölcs dumát,de mikor ok nélkül jön a kemény depi akkor semmit nem érnek a bölcsességek amiket pl a Szabo Péter is mond. Szívesen végignézném azt aki meg tudja akadályozni a depis fázist. Lehetetlen. Gyógyszer is csak enyhíti.
2020. aug. 9. 03:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!