Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rendelkezel mentális betegségg...

Rendelkezel mentális betegséggel? Ha igen, milyen gondokkal küszködsz?

Figyelt kérdés

Tudom, a legtöbbek nincsenek diagnosztizálva, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy a legtöbbek olvasgatnak, kutakodnak, hogy mégis mi a bajuk és legalább elképzeléseik vannak arról, mi az az állapot, amiben ragadtak.


Kérlek titeket, hogy az alábbi szavazás keretein belül jelöljétek meg, hogy milyen lelki gonddal bajlódsz. Ha esetleg több is van, akkor azt jelöld be, amelyik a legdominánsabb.

Természetesen olyanok válaszait is várom, akik úgy érzik, mentálisan rendben vannak.


Szívesen veszem azt is, ha kifejted, mire alapozod azt, hogy az adott állapotban szenvedsz. Írhatsz kommentet, vagy privátot, amelyik jobban esik.


A válaszokat előre is köszönöm!


UI: Nyugodtan írj regényt, szívesen elolvasom! Ne fogd magad vissza!



2020. máj. 28. 16:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Depresszióval és szociális fóbiával kezelnek most. De lehet borderline is vagyok de az még nem 100%.
2020. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás, depresszív tünetekkel, időszakokkal tarkítva. Emellett nem teljesen behatárolható evészavar, amiből már anno sikerült tünetmentessé válnom, azonban most a sok stressz hatására,igaz, sokkal enyhébben, de visdzatért.-nem egészen anorexia, mert nem vagyok kórosan sovány (173/57-58), de sok tünet megegyezik, és bulimias tüneteim is vannak. Most kezdtem pszichiáterhez járni, hamarosan pszichológushoz is felváltva.
2020. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ennyien megnyilvánultatok. Természetesen továbbra is várom az új szavazatokat, valamint ha úgy érzitek, akkor a választásotok kifejtését!
2020. máj. 29. 13:58
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Borderline személyiségzavar, nagyon durva hangulatingadozással, és durva érzelmi kitörésekkel. Függőségem is van, bár pár éve nem élek vele, helyette néha a vásárlásra kattanok rá néha meg a munkámra. Mellette szorongok is új helyzetekben vagy emberek között. Hiába járok pszichológushoz néha jobb néha rosszabb, van hogy kórházba is kerülök.
2020. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás :/ mindig minden miatt aggódok és nincs egyensúlyban az életem több területe. De azért nyugtatom magam mindig hogy jó lesz minden egyszer
2020. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Természetesen mindenkinek nagyon sok kitartást a gondjainak megoldásában. Mint látom, nagyon vegyes problémák kerültek felszínre, de a depresszió a leg"népszerűbb".

Természetesen, ha van bármi, amit megosztanátok a gondjaitokból, vagy annak jellegéről írna, nyugodtan, akár kommentben, akár privátban.

2020. máj. 29. 18:03
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
ez csak szimpla érdeklődés, vagy van valami célja a szavazásnak? tudsz szakmai segítséget nyújtani a hozzászólóknak, vagy te is érintett vagy? rólad nem tudunk semmit, tudnál pár mondatot mondani magadról?
2020. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Leginkább az arányokra voltam, vagyok kíváncsi. A kapott szavazatok elég beszédesek!
2020. máj. 29. 18:23
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
kár, hogy magadról nem mondasz semmit, ha már itt ennyi ember ismeretlenül megnyílik neked. szerintem úgy lenne fair, ha egy pár szót írnál magadról, és az érdeklődésed okáról.
2020. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ezek állnak a legutóbbi zárójelentésemen: "Paranoid szkizofrénia, egyéb szorongásos rendellenesség, gyógyszer indukálta másodlagos parkinsonismus".
2020. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!