Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rendelkezel mentális betegségg...

Rendelkezel mentális betegséggel? Ha igen, milyen gondokkal küszködsz?

Figyelt kérdés

Tudom, a legtöbbek nincsenek diagnosztizálva, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy a legtöbbek olvasgatnak, kutakodnak, hogy mégis mi a bajuk és legalább elképzeléseik vannak arról, mi az az állapot, amiben ragadtak.


Kérlek titeket, hogy az alábbi szavazás keretein belül jelöljétek meg, hogy milyen lelki gonddal bajlódsz. Ha esetleg több is van, akkor azt jelöld be, amelyik a legdominánsabb.

Természetesen olyanok válaszait is várom, akik úgy érzik, mentálisan rendben vannak.


Szívesen veszem azt is, ha kifejted, mire alapozod azt, hogy az adott állapotban szenvedsz. Írhatsz kommentet, vagy privátot, amelyik jobban esik.


A válaszokat előre is köszönöm!


UI: Nyugodtan írj regényt, szívesen elolvasom! Ne fogd magad vissza!



2020. máj. 28. 16:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
De szerintem inkább borderline vagyok nem tudom de szerintem minden stimmel
2020. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Klinikai depresszió öngyilkossági gondolatokkal
2020. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Bipoláris zavarom van és egész gyermekkoromban vertek a szüleim.

18/L

2021. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!