Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai ágybavizelés 14évesen...

Éjszakai ágybavizelés 14évesen,aki érintett, használ pelenkát?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom sajnos még éjszaka bepisil, nappal teljesen száraz. Az utóbbi időben elég gyakran, pontosabban heti 3-4 éjszaka. Eddig gumilepedőt tettem az ágyára a lepedője alá. De mivel hogy mostanára megnőttek a pisibalesetek így a pelenka viselését fontolgatjuk. Úgy legalább végig aludná az éjszakát és száraz ágyban ébredne. Aki ugyan ilyen problémával küzd, szeretném ha megírnátok hogy Ti milyen megoldást alkalmaztok. Eldobható bugyipelus vagy szövet pelenka gumibugyival. Előre is köszönöm

#bepisilés #pelenkázás #ágybavizelés #Ágybavizelés iskoláskorban #Pelenka viselése iskoláskorban #Pelenka viselő tinik
2021. jún. 19. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 kismerci ***** válasza:
100%
szia én is ugyan ebbe a helyzetbe vagyok hogy bepisilek éjszaka csak en tena flex maxi t használok és nagyon meg vagyok vele elégedve
2021. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 kismerci ***** válasza:
15%
fiu vagy lany vagy ?
2021. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 9-es😅


Mi konkrétan nem használtuk,de a környezetben használták már és jó véleménnyel voltak róla.

2021. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a DM-ben is van bugyipelus,rögtönzés esetére


[link]

2021. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de ha ennyire gyakori a bepisilés, akkor Tena Slip Maxi. Nagy nedvszívó képessége van!
2021. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nem vagy egyedül én is minden éjjel bepisilek. Én pelenkába alszok. Nappal ézem, akkor csak betétet használok.

DE én nyitott hátgerincek születem.

2021. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Beszereztük a lányomnak az itt ajánlott a DryNites pelust. Méretben jó rá és kényelmesnek is érezte, viszont a combjánál kifolyt a pisi. Másnap bementem a gyógyászati eszközök boltjába és tanácsot kértem. Az eladó hölgy a Tena Maxi super S, valamint a Seni pelenkákat ajánlotta, amelyek tépőzárasak. Ezeket viszik a felnőttek is ezek megbízhatóak. Azt mondta a DryNites ennyi éves gyereknek gyenge főleg, ha sokat pisil. Árban elég drágák ezek a pelusok, főleg az utóbbi időben eléggé megemelkedtek az árak. Mondtam Neki, hogy a csomag drynites pelust ki dobhatjuk az átázás miatt. Mire Ő azt javasolta ne dobjuk ki, vegyek egy gumibugyit és azt vegye rá a lányom és így tökéletes lesz. Patentos és körgumis közül válaszhattam, Én a körgumis mellett döntöttem, volt is a lányomra való méret 76-ost javasolt az eladó. Este már azt felvére a drynitére abban aludt. Másnap reggelre szinten volt pisi, de a gumibugyi hatásos volt, így száraz ágyban hálóingben ébredt. Egyébként ezt vettem a lányomnak. Promobil pelenkázónadrág B25 76os méretben.

2021. júl. 2. 16:23
 18/66 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kérdező! Ez mind rendben van! De miért nem iratjátok ki TB alapon?
2021. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Azért írom a TB alapot mert ez gumibugyis és pelenkanadrágos verzió szerintem és valljuk be kínlódás és nem kicsit. TB alapon viszont 3 hónapra nagyjából 20 ezer forint 270 db tényleg használható, például Tena Slip Maxi típusú pelenka. A 270 db úgy jön ki, hogy napi 3 db 90 napra. Szerintem a lányod napi 3-at nem használna el és biztonságban tudna aludni, amíg a kicsi lelke meg nemnyugszik és meg nem gyógyul ebből! Mindenesetre drukkolok neki!
2021. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,lehet Tenat vagy Senit is használni,ezek jóval ocsóbbak TB alapon.


De DryNite-ot is lehet használni,csak ez hosszútávon nem annyira gazdaságos.

2021. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!