Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai ágybavizelés 14évesen...

Éjszakai ágybavizelés 14évesen,aki érintett, használ pelenkát?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom sajnos még éjszaka bepisil, nappal teljesen száraz. Az utóbbi időben elég gyakran, pontosabban heti 3-4 éjszaka. Eddig gumilepedőt tettem az ágyára a lepedője alá. De mivel hogy mostanára megnőttek a pisibalesetek így a pelenka viselését fontolgatjuk. Úgy legalább végig aludná az éjszakát és száraz ágyban ébredne. Aki ugyan ilyen problémával küzd, szeretném ha megírnátok hogy Ti milyen megoldást alkalmaztok. Eldobható bugyipelus vagy szövet pelenka gumibugyival. Előre is köszönöm

#bepisilés #pelenkázás #ágybavizelés #Ágybavizelés iskoláskorban #Pelenka viselése iskoláskorban #Pelenka viselő tinik
2021. jún. 19. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
A Tena pelenka a legjobb minőségű pelenka. Leginkább még jobb a Tena Slip Ultima pelenka is.
2022. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:
Azért az ATTENDS slip active szerintem kényelmesebb, jobban használható, bár mindegyiknek megvan a maga felhasználási területe. Ágyban fekvő, éjszakai, nappali aktív életet élő mindenkinek más a legjobb. Van pár 10 év tapasztalatom.
2022. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

Van olyan nappali pelenka, ami farmer alatt nem látszik és teljes vizeletvesztésnél is jó?


Nem vagyok érintett. Családtag miatt kérdezem. Fizikai munkát végez teljes munkaidőben. Éjszaka nincs gond. Reggel eléri a wc-t. Nappal valameddig tartani tudja. Reggel nem iszik. Beér munkahelyre. Ott közel a wc. Napoal kell inni. Hazaút gond. Itthon újra közel a wc.

2022. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

A pelenka szükségessége esetén megfelelő öltözködéssel elrejthető! Tudj bő ruhákba öltözni és mindent is eltakarni. Én tudom, mert sajnos muszáj!


Ellenben a posztoló kis 14 éves azóta inkább 15 éves lányáról nem hallottunk semmit! Remélem azóta a kérdés megoldódott vagy ha még nem akkor közel van a gyógyulás! A betegség nem szégyen! A gyermeket szeretni kell, kiragadni a bántó környezetből és ami még fontos: Nem hibást keresni, hanem szeretet és a megoldást szeretetteljesen.

2022. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai alvásra mindegy, ha diszkrét vagy nem diszkrét az éjszakai pelenka viselése. Viszont a táborban nem mindegy mennyire diszkrét az éjszakai pelenka.
2022. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
Már lassan 2 éves lesz a kérdés, mi a helyzet azóta veletek, kérdező?
2023. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!