Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai ágybavizelés 14évesen...

Éjszakai ágybavizelés 14évesen,aki érintett, használ pelenkát?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom sajnos még éjszaka bepisil, nappal teljesen száraz. Az utóbbi időben elég gyakran, pontosabban heti 3-4 éjszaka. Eddig gumilepedőt tettem az ágyára a lepedője alá. De mivel hogy mostanára megnőttek a pisibalesetek így a pelenka viselését fontolgatjuk. Úgy legalább végig aludná az éjszakát és száraz ágyban ébredne. Aki ugyan ilyen problémával küzd, szeretném ha megírnátok hogy Ti milyen megoldást alkalmaztok. Eldobható bugyipelus vagy szövet pelenka gumibugyival. Előre is köszönöm

#bepisilés #pelenkázás #ágybavizelés #Ágybavizelés iskoláskorban #Pelenka viselése iskoláskorban #Pelenka viselő tinik
2021. jún. 19. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

Vannak előnyei a mosható modern felnőtt pelenkának, leginkább azoknak az inkontinens embereknek akik mindegyik eldobhatós pelenka számukra bőr allergiát okoz.


Más részt azok sem folynak ki a vízelettől és akkár a székletől az éjszaka alatt sem. És azon kívül éjszaka felébredhetnek az inkontinens emberek, ha megérzik a modern mosható pelenkánál, hogy nedves lett a pelenka alattuk így kiderülhet éjszaka mennyire súlyos az éjszakai vízelet inkontinenciájuk, hányszor kell egyetlen éjszaka alatt modern mosható pelenkát cserélni.


Viszont vannak olyan modern mosható pelenkák is amelyek teljesen szárazon tartják a bőrt, még akkor is ha nagyon pisis a pelenka.

2021. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,javult valamit a lányod?

A pelus idáig hogy vált be?

2021. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim válasza:
100%
Kérdező, remélem a lányod elfogadta már a helyzetet, esetleg remélhetőleg javult is. Sokkal többen vagyunk, akik erre rászorulnak, mint bárki gondolná. Először furcsa, aztán megszokja az ember. Fordítva nézem jó sok éve az életet: nekem a pelenka a száraz ágyat, normális alvást, kirándulásokat, utazásokat jelent. Nem kell aggódnom. Én már vagy 20 éve, ha hosszabb útra megyek, moziba, színházba megyek, inkább felveszem. Az utazásokról sem kell lemondani, főleg külföldön ez már annyira a mindennapok része, hogy fel sem tűnik senkinek. A szállodában sem szólnak, ha normálisan kezeled a szemetet (én kis szemetes zacskóba teszem, úgy a szemétbe). Kitartást, remélhetőleg pár hónap múlva ez már múlt lesz a lányodnak.
2021. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem idő kérdése, hogy a kérdező lánya ,,ki tudja nőni" a pelenkát éjszakára.Illetve elmúlik az éjszakai inkontinenciája. Viszont a hónapok és az évek elteltével, már sajnos nem sok remény várható. De a legjobbakat várom én is, hogy el fog múlni véglegesen és csak átmeneti ez az egész.


Youtube csatornán ismerek egy 35 éves Amerikai férfit, akinél 14-15 éves korában alakult ki nála az éjszakai ágybavízelés, 2 hónap eltelte után pelenkát viselt éjszakára mert semmi sem vált be nála. Aztán pedig 20 éves kora óta már nappalra is szükségesé vélt a pelenka viselete számára.


Youtube videon érzékenyiti az Inkontinenciával együtt élő embereket. És azon kívül szépen festeget is különböző képeket.

2021. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
És az érintett Diaper Dynamo férfinek önbizalmat adtam: elfogadást megértést és szeretetett. Ezért mosolyogtam meg rá mosoly jelel.
2021. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

Orvosnál voltál e a lányoddal hogy éjjel bepisil?

Mert Orvos feltudnál írni. És ólcsób lenne.

2021. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
46.-os. Igen Természetesen voltunk és orvosi receptre váltom ki a pelust. Tena Maxi a pelus.
2021. okt. 31. 23:53
 48/66 A kérdező kommentje:

A lányom egy ideje elfogadta hogy ágybavizelése miatt pelenkában kell aludnia. Az elfogadásban sokat segített neki, a privát üzenetek amelyet szintén ágyba vizelőktől valamint szüleiktől kaptunk akik pelenkával vagy még gumibugyival is védekeznek.Valamint néhány külföldi fórum ahol az érintett tinik és szüleik nyilatkoznak e témában. Belinkelem az oldalakat, hogy más tininek is tudjunk segíteni a pelenka és gumibugyi viselésének elfogadásában.


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. nov. 1. 00:33
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Igaz angolul beszél de 14-15 éves kora óta éjszakára pelenkát visel az Amerikai férfi, míg 20 éves kora óta nappalra is szükséges neki a pelenka.

Nagyon szépen tud festeni képeket. 35 éves korban van, és felnőttként tudtam meg magáról, hogy ép értelmi képességű Autista. Youtube videon érzékenyiti a hozzá hasonló cipőbe élőket. Míg a másik Youtube csatornáján pedig a festészetett mutatja be.


https://www.youtube.com/watch?v=-sz3nr-Iovc&t=12s

2021. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
81%
megvan a probléma oka akkor meg nem totojázni kell hanem megoldani. ha nem jó neki a környezet és stresszel iskolaváltás.
2021. nov. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!