Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai ágybavizelés 14évesen...

Éjszakai ágybavizelés 14évesen,aki érintett, használ pelenkát?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom sajnos még éjszaka bepisil, nappal teljesen száraz. Az utóbbi időben elég gyakran, pontosabban heti 3-4 éjszaka. Eddig gumilepedőt tettem az ágyára a lepedője alá. De mivel hogy mostanára megnőttek a pisibalesetek így a pelenka viselését fontolgatjuk. Úgy legalább végig aludná az éjszakát és száraz ágyban ébredne. Aki ugyan ilyen problémával küzd, szeretném ha megírnátok hogy Ti milyen megoldást alkalmaztok. Eldobható bugyipelus vagy szövet pelenka gumibugyival. Előre is köszönöm

#bepisilés #pelenkázás #ágybavizelés #Ágybavizelés iskoláskorban #Pelenka viselése iskoláskorban #Pelenka viselő tinik
2021. jún. 19. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként idáig hogy vált be a pelus?
2021. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
21-es a Drynites szivárgott ezért PVC pelenkázó nadrágot (Gumibugyit)vesz fel rá, így száraz ágyban ébred. A 19 és 20-as válaszoló tanácsára, akinek külön köszönöm az infót, Nőgyógyászhoz megyünk aki TB alapon felírja a Tena pelenkákat így olcsón megússzuk.
2021. júl. 8. 20:59
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy így döntöttetek! Hiid el a Tena Slip Maxi sokkal jobb lesz, mint a Drynites és a PVC együtt. Majd néha mesélj, hogy történt-e változás, gyógyulás! S a szorongást okozó tényezőket, ha lehet majd mérsékeljétek körülöle, illetve magyarázzátok el fiatalként másokat is piszkáltak, de mégis ember lett, becsületes, tisztességes és sikeres!
2021. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
91%
Hiid = hidd
2021. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

Oksi, szerintem is jobb lesz így.

Én javasoltam a DryNites-t,de nektek nem vált be,mivel nem olyan alkatú a lányod. Van ilyen.:)


Én is kérlek,hogy néha mesélj a tapasztalatokról!:)

2021. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%

Na,kérdező,átváltotattok már Tenára?


Milyen,hogy vált be?

Vagy történ bármilyen más változás?

2021. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
26-os igen már váltottunk és a Tena Maxi slipből az S méretet használja a lányom. Nem szivárog és sokkal jobb Neki hogy szárazon ébred. Így kezd hozzászokni a pelus használatához.
2021. júl. 15. 10:41
 28/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg kell tényleg a Tena Slip Maxi a legjobb! Örülök, hogy megfogadtátok a javaslatom! :) Remélem hamarosan gyógyulás jön és egyre ritkábban kell, majd egyáltalán nem! Drukkolok ehhez!
2021. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
95%
És a pelenkát maga teszi fel vagy te pelenkázod be?
2021. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom,már egyedül veszi fel-le a pelust😄
2021. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!