Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erről mit gondoltok? Nagyon...

Erről mit gondoltok? Nagyon belerondít a szivárványos elképzeléseitekbe?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 7. 12:15
 71/91 anonim ***** válasza:
18%
Miután többször leírtam, milyen közeli, és visszajössz azzal, hogy sosem beszéltem vele mi mást írhattam volna erre? Nem kell ahhoz ismerjek személyesen valakit, hogy lássam, hogy tud-e a leírtakra reagálni. Azt sem tudom, miért támadsz szalmabábozva ilyen bőszen... A családja az embernek pedig a közvetlen környezete általában. Nem tehetek róla, ha te így még nem hallottad. Igen közel állunk egymáshoz, hidd el, ha nem így lenne, nem jártam volna vele bizonyos ideig a transz közösségbe is, mint írtam...
2021. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
57%

"A családja az embernek pedig a közvetlen környezete általában."

:'D

A szomszéd néni is a közvetlen környezet még sem a rokonságod tagja.

Meg a munkatársakról ne is beszéljünk.


Attól még senki sem lett transzszakértő, hogy egy ismerősével eljárt transz közösségekbe egy ideig. És sok írásod pedig arról szól, hogy az ilyen tapasztalataid alapján hogyan általánosítasz a transzokról.

2021. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
38%
Akkor milyen általánosítást láttál? Ki mondta azt, hogy transzszakértő vagyok? A környezet szót pedig az ember használja a családra is. Továbbra se értem, miért támadsz állandóan szalmabábozva...
2021. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
46%
73-as szerintem te itt most keversz 2-3 embert, mert én nem támadtalak semmivel sem.
2021. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, igaz, három és fél pipásra gondoltam. Ettől még sosem mondtam azt, hogy transzszakértő lennék...
2021. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
57%
75, szavakkal nem is. De néha úgy jön át abból amit írsz, mintha annak gondolnád magad.
2021. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
Csak elmeséltem a tapasztalataimat. Az már nem az én dolgom, hogy abba ki mit lát bele...
2021. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy emlékszem, néhánynál 1-1 tapasztalatod úgy állítottad be mint mindenkire igaz szabály... akkor is ha nem úgy akartad.
2021. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
67%
Azon kívül, hogy azt állítottam egyedül, hogy női agy férfi agy nem létezik én nem állítottam semmit sziklaszilárdan. Az, hogy egyeseknek nem segít sokat (esetenként semmit) a tranzíció, az pedig igaz. Sehol nem mondtam azt, hogy mindenkire vonatkozóan nyilatkozom.
2021. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk, láthatóan te nem olvasok a sorok között....
2021. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!