Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bátyám pszichopata vagy...

A bátyám pszichopata vagy elmebeteg? Van okunk félni?

Figyelt kérdés

Egy házban lakok a bátyámmal és a fiammal.

Nagyon furcsán viselkedik egy ideje. 50 éves. Borzasztóan rossz indulatú. Mindenkinek beszól, mindekit oltogat Facebookon. Nem hajlandó elmenni dolgozni, az erdőben gombát szed néha azt eladja. Nem rég kiderült hogy több kisboltba betört régebben amiből rendőrségi ügye is volt.

Fogalmam sincs hogy tartja el magát. Lehet most is azt csinálja. Amit én főzök, nem eszik belőle.

Lefialtatta a macskáját, azokkal van egy szobában egy ágyban alszik 6 kismacskával, meg az anya macskával. Nője ezer éve nem volt.

Én már gondolok olyanokra is amire nem kellene...

Sokszor furcsa hangokat hallok a szobájából, nem tudom mit csinál, lehet inkább nem is akarom tudni. Szoktuk hallani hogy visít a macska, de hogy mitől.....

Van egy automimmun betegsége nem szedi rá egyáltalán a gyógyszert, nem jár kontrollra, már arra gondoltam, lehet valami daganata van és ráment az agyára.

Bármilyen komoly dolgot hall, torka szakadtából nevet rajta.

Na szóval, sokszor észre sem veszem, de messziről figyel minket csendbe. Fiamra többször rányitott mikor tudta hogy bent zuhanyzik és csak mosolygott rá alig akart kimenni. De ami kiverte a biztosítékot, hogy Facebookon kitett profilnak egy sorozatgyilkos képét. Hiába írták neki, hogy szedje le,meg a fiam is, hogy ez nem vicc, kinevetett.

Kezdünk félni tőle. Lehet hogy ez kevésnek tűnik, de tényleg nagyon furcsa mostanában. Nem kábítószerezik meg semmi.

Olyan mintha elmebeteg lenne.

Emellett volt kiskorú barátnője is kb mikor 40 volt akkor 17 éves lánnyal kavart.

Zárjuk a szobánkat?

Félek nehogy bántson minket.

Most ez lehet, hogy viccesen hangzik ez a profilkép, de normális ép agyú felnőtt férfi ilyet nem csinál és nem viccből tette ki hanem komolyan.

Évről évre egyre furcsább.

Félek mi van ha egyszer bekattan és velünk valamit csinál.

Állandóan beteg filmeket néz és nevet rajta, mint pl a Szerb film.

Köszi ha segítetek tanáccsal.


48/N


2022. aug. 2. 11:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit buggyant, de se nem elmebeteg, se nem pszichopata ezek alapjan
2022. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

9. Mindig is magának való volt, de nem ilyen.

Azóta mióta nem szedi a gyógyszereket azóta ilyen pedig napi 3-4 et kellene szedni ami elég erős, de azt mondja nem érdekli.

Meg azóta kezdett furcsa lenni mióta hazajött külföldről.

A boltba ordítozott a boltosokkal hogy miért ennyi meg annyi az ára amikor Németországban sokkal olcsóbb. Mindent ahhoz viszonyított, mindenkibe meg mindenbe belekötött.

Rákerestem akit írtál, nem az van kitéve

2022. aug. 2. 12:15
 13/71 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy dugja a macskát?

Én szerintem kínozza.

2022. aug. 2. 12:16
 14/71 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem elmebeteg, intézkedj már orvosnál, mert veszélyben vagytok! Te leszel a hibás, ha valami történik, nem ő, mert nem beszámítható.
2022. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
23%
Mivel előtte taglaltad hogy mióta nincs nője, azt hittem arra célzol hogy a macskát dugja, azért visít szerencsétlen
2022. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
79%

"Nem kábítószerezik"


Erre sem vennék mérget. Orvosnak mielőbb látnia kéne.

2022. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy nem kábítószerezik.

Semmi pénze, nem dolgozik.

Nem jár el otthonról.

Látnám ha kábítószer hatása alatt van, sajna volt olyan párom fiatal koromban...

Közben rákerestem erre akit kitett profilnak sorozatgyilkost. Egy pedofil gyerekgyilkos volt. Szóval most már tényleg félek.

Holnap reggel felhívom a doktornőt beszélek vele.

2022. aug. 2. 12:39
 18/71 anonim ***** válasza:
43%
Mért holnap reggel? Ha holnap délelőttös, akkor ma délutános.
2022. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
Hívtam, az asszisztenssel tudtam csak beszélni azt mondta inkább reggel hívjam, kint van a doktornő 2 betegnél, 2 ig van rendelés, lehet vissza se megy már.
2022. aug. 2. 12:51
 20/71 anonim ***** válasza:
3%
Nálatok rendelési időben megy ki a beteghez az orvos? Különös ...
2022. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!