Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bátyám pszichopata vagy...

A bátyám pszichopata vagy elmebeteg? Van okunk félni?

Figyelt kérdés

Egy házban lakok a bátyámmal és a fiammal.

Nagyon furcsán viselkedik egy ideje. 50 éves. Borzasztóan rossz indulatú. Mindenkinek beszól, mindekit oltogat Facebookon. Nem hajlandó elmenni dolgozni, az erdőben gombát szed néha azt eladja. Nem rég kiderült hogy több kisboltba betört régebben amiből rendőrségi ügye is volt.

Fogalmam sincs hogy tartja el magát. Lehet most is azt csinálja. Amit én főzök, nem eszik belőle.

Lefialtatta a macskáját, azokkal van egy szobában egy ágyban alszik 6 kismacskával, meg az anya macskával. Nője ezer éve nem volt.

Én már gondolok olyanokra is amire nem kellene...

Sokszor furcsa hangokat hallok a szobájából, nem tudom mit csinál, lehet inkább nem is akarom tudni. Szoktuk hallani hogy visít a macska, de hogy mitől.....

Van egy automimmun betegsége nem szedi rá egyáltalán a gyógyszert, nem jár kontrollra, már arra gondoltam, lehet valami daganata van és ráment az agyára.

Bármilyen komoly dolgot hall, torka szakadtából nevet rajta.

Na szóval, sokszor észre sem veszem, de messziről figyel minket csendbe. Fiamra többször rányitott mikor tudta hogy bent zuhanyzik és csak mosolygott rá alig akart kimenni. De ami kiverte a biztosítékot, hogy Facebookon kitett profilnak egy sorozatgyilkos képét. Hiába írták neki, hogy szedje le,meg a fiam is, hogy ez nem vicc, kinevetett.

Kezdünk félni tőle. Lehet hogy ez kevésnek tűnik, de tényleg nagyon furcsa mostanában. Nem kábítószerezik meg semmi.

Olyan mintha elmebeteg lenne.

Emellett volt kiskorú barátnője is kb mikor 40 volt akkor 17 éves lánnyal kavart.

Zárjuk a szobánkat?

Félek nehogy bántson minket.

Most ez lehet, hogy viccesen hangzik ez a profilkép, de normális ép agyú felnőtt férfi ilyet nem csinál és nem viccből tette ki hanem komolyan.

Évről évre egyre furcsább.

Félek mi van ha egyszer bekattan és velünk valamit csinál.

Állandóan beteg filmeket néz és nevet rajta, mint pl a Szerb film.

Köszi ha segítetek tanáccsal.


48/N


2022. aug. 2. 11:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
89%
Mindenütt rendelési időben megy ki, ha aközben hívják....
2022. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
70%
Hát, jelentem, Budapesten ez nagyon nem így van! A napi munkaideje nem 4 óra. 8-12 vagy 4-8 rendel, utána ill. előtte megy ki. Nem ülnek ott a semmire a kimenő betegek, és maradnak ellátatlanul a fekvőbeteg miatt.
2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
81%
Hát jelentem Budapesten is így van, ha kihívják, mert valaki rosszul lett. Nem, nem a mentőket kell, ha nem életveszély és még véletlenül sem említettem a fekvő betegeit, akikhez nyilvánvalóan a rendelési időn kívül megy látogatni
2022. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem életveszély, akkor a rosszul lévő kivárja a sorát. Ha életveszély, akkor meg a mentőt. Nem a járóbetegeket ugráltatják oda-vissza.
2022. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
Ez vidék. Ha mondjuk Juliska néni felhívja az orvost, hogy fáj a haja, az kocsiba dobja magát és ott se volt a rendelőben. Hiába tele van a váróterem.... Jó pénzt fizetnek az idősek neki ha kimegy (80% a lakosságnak kb.)...
2022. aug. 2. 21:47
 26/71 anonim ***** válasza:
40%
Hagyjuk már, nincs a csávónak semmi baja! Nem láttatok még igazi elmebeteget. Ő csak egy magányos különc, akinek valamin muszáj szórakoznia.
2022. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
42%
Nem csinált eddig semmi rosszat, és nem is fog.
2022. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
NA, mi újság? Beszéltél az orvossal?
2022. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
79%
Lehet h érdemes lenne megnézetni egy állatorvossal.
2022. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
79%

Mármint a macskát.


Hogy van-e nyoma erőszakos behatásnak

2022. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!