Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez idegösszeroppanás lehet?

Ez idegösszeroppanás lehet?

Figyelt kérdés
Este elhagyott a menyasszonyom, amire úgy reagáltam hogy majdnem minden elsötétedett (beszűkült a látásom, mintha egy szűk sötét folyosót néztem volna), úgy vert a szívem mintha ki akarna ugrani, többször hánytam, nem kaptam levegőt, vert a víz és rázott a hideg stb. Erre ezt mondta egy barátom hogy sima pánikroham volt. Viszont ami ezután történt az a durva, lefeküdtem aludni hátha megnyugszok, de tudom hogy egy percet se aludtam. Egyik másodpercben még az egyik oldalamon feküdtem magzatpózban, a következőben pedig már a hátamon, sajgó combokkal, valami nedvesben tapogatózva. Na mondom szép, bepisiltem. Ahogy lenéztem, láttam hogy tiszta vér a lepedő és egy csomó párhuzamos, mély vágás van a combomon. Fogalmam sincs hogy mikor csináltam és mivel, olyan volt mint egy vágás a filmekben, teljesen kiesett az az időszak. Idegösszeroppanás lehet? Meg fog ismétlődni?

2023. ápr. 27. 07:16
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

Én nem akarok segíteni magamon?! Nem csak siránkozok itt nektek hanem erőt vettem magamon, elmentem, végigültem 3,5 órát a váróban úgy hogy egyszer nem fordult meg a fejemben hogy hazamenekülök inkább és őszintén elmondtam mindent. Igaz, közben végig a földet néztem, nem mertem a doki szemébe nézni, annyira szégyeltem magam.


Van akivel tudok beszélni, köszönöm, nem az a célom hogy megpakoljatok üzenetekkel. A kell egy kis társaság alatt arra gondoltam hogy valaki aki figyel rám hogy ne csináljak semmit magammal, elrángat bulizni vagy csak sétálni mert jelenleg nem hogy a házat, de az ágyat se vagyok képes elhagyni.


Vagyis valaki, aki figyel arra hogy ne hagyjam el magam. Én túl akaratgyenge vagyok hozzá. Az is pokoli megterhelő volt lelkileg hogy az SBO-ra elmenjek. Mintha valami kivégzőhelyre mentem volna vagy nem tudom.

2023. máj. 1. 07:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!