Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóban ennyire elterjedt a...

Valóban ennyire elterjedt a drogozás?

Figyelt kérdés

Napok óta beszélgetek egy kérdésnél itt a Gyakorin. Sokan védik az alkalmankénti LSD-fogyasztást, tanult emberek is. Valóban ennyire sok fiatal értelmiségi él vele? Ez a kérdés egyébként:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



márc. 29. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Mi nem élünk vele, viszont vannak a baráti körben tanult, értelmiségi, komoly munkahellyel rendelkező személyek, aki alkalmanként használnak ezt azt. Ettől független normális, megbízható emberek. Egyikük ráadásul orvos.

Nincy olyan írott szabály, hogy aki drogozik, az feltétlen csöves függő.

márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert néha valaki használ bármit is, attól még nem lesz függő. Nem fog úgy kinézni évente egy-két cigitől vagy bélyegtől mint egy lepukkant heroinista.
márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Igen sajnos.
márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Az, hogy a magyar lakosság
márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

folyt. 22%-a alkoholista, az bezzeg senkit nem zavar. De ha valaki elszív egy pár gramm füvet, akkor mindjárt akasszuk fel mert tohadt drogos..

Bezzeg ha apuka elissza a fél havi fizetését utána részegen felpofozza anyucit, az férfias és teljesen elfogadott.

márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
1-es, pont ez a riasztó. Amúgy ha valaki orvos létére ezt csinálja, az nem normális, még ha annak is tűnik. Engem az rémít meg, hogy mennyire kezd a mainstream részévé válni, ha valaki alkalmanként drogozik. 30 éve még csak a deviánsok drogoztak.
márc. 29. 21:28
 7/22 A kérdező kommentje:

5.: Engem az is zavar. A válaszod nem következik logikusan a kérdésemből.

Amúgy absztinens vagyok.

márc. 29. 21:35
 8/22 A kérdező kommentje:

Majdnem 10 évvvel ezelőtti statisztika, azóta szerintem sokat romlott a helyzet:

[link]

márc. 29. 21:42
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
#7 Az alkohol is drog, csak legális. Hány család megy tönkre pl a fű miatt, és mennyi a rohadt ital miatt?
márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Valóban, az alkohol is drog. Ezért se élek vele. A drognak nem az a definíciója, hogy legális-e, vagy sem.
márc. 29. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!