Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleőrülök a magányba! Hogyan...

Beleőrülök a magányba! Hogyan lehet kimászni a gödörből? 17L

Figyelt kérdés

Járok pszichiáterhez, már a másodikhoz, mert az első nem vált be..bár a mostani se.Szedtem gyógyszereket, de nem használtak+mellékhatásaik is voltak, szóval abbahagytam.Csináltam egy pár dolgot:énekkar, szolfézs, hegedű, röplabda, tánc, rajz..de egyiket sem szerettem.

Emberekkel nem tudok kommunikálni, hiába szeretném, nem megy.Fogalmam sincs, miről beszélhetnék velük, azt sem tudom, milyen egy normális/átlagos korombeli.Önbizalmam nincs; ruha, smink sem segít..Voltam csoportterápián is, de annak sem éreztem eredményét.Úgy érzem, minden erőfeszítésem hiába, és félek, hogy sosem fogok tudni rendesen szocializálódni és barátokat szerezni.Nem tudok nem rágódni a problémáimon, és már a jegyeim is kezdenek emiatt romlani, ill. nem tudok semmire sem koncentrálni pl.egy jó könyvre..Nem tudom, mit tehetnék, én próbálkozom, de már nincs több ötletem. Valaki tud nekem segíteni? lenne esetleg levelezni olyanokkal, akik hasonló problémával küzdenek/küzdöttek.Köszi!



2012. máj. 12. 21:01
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Hol laksz? Csak azért kérdezem, mert nekem nem hasonló, hanem ugyanilyen problémám van :( leszámítva a pszichiátert, akihez most készülök.

19/f

2012. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Oh pillangólány olyan jó, hogy kiírtad ezt a kérdést <3 olyan jó , hogy van ez a weboldal <3 ... így rádtalálhattam <3 szeretlek <3
2012. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

^^én is szeretlek<3

ó fél éve írtam ki ezt a kérdést, és itt kezdődött minden:3

és te voltál az, aki segített és segít még most is, és mellettem van és nem enged a mélybe zuhanni

köszönöm <3

2012. nov. 8. 21:30
 34/35 anonim válasza:
engem mar nem szeretel pillangolany?
2012. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
nem semmi!
2016. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!