Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok értelmi fogyatékos, ha tudom magamról, hogy az vagyok, mert nem olyan vagyok, mint a többi korombeli? (bővebben lent adjatok tanácsot, mondjatok veleményt légyszi)

Figyelt kérdés
Tudok írni,olvasni,számolni olyanokat,amihez nem kell logika,tudok angolul haladó szinten,de nem tudom megcsinálni a házimunkát,ügyetlen vagyok,mindent kiejtek a kezemből,semmit nem tudok megcsinálni szó szerint,olyan vagyok,mint egy lassított felvétel,szétszórt,nem tudom mit hova raktam,nem tudok rendet tartani,kapcsolatokat kialakítani,nem "értem" az embereket,az őszinteségem miatt mindenki utál,nem tudok olyan lenni,mint a "normális" emberek,hogy magamban gondolok valamit,de közben teljesen megjátszom magam,memóriazavaraim vannak,tanulni csak segítséggel tudtam az álatalánosban is,gimiben 1 évet végeztem,mert nem tanult velem senki már,és órán nem èrtettem egyszerűen,itthon magamtól meg pláne nem.Minden szellemi és fizikai munkàra képtelen vagyok sajnos,pedig úgy szeretnék én is egészséges,önálló fiatal lenni,aki valaha saját családot alapít. :( Sokat voltam kórházban mióta meghalt az egyetlen családtagom,aki "vezetgetett" ebben a világban.Szerintetek hogy lehet,hogy érzem,hogy értelmi fogyatékos vagyok,ha az vagyok?Akkor honnan tudok ilyet magamról?Nem értem.
2016. aug. 8. 02:41
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
IGaz már nem mostani kérdés, de sztem sem vagy értelmi fogyatékos, inkább pszichés problémáid lehetnek. Most hogy vagy?
2018. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 vájó válasza:
Szia! Jól írtál a helyzetedről, pedig azt sem egyszerű. Azt hiszem kb egy hajóban evezhetünk, azzal a különbséggel, hogy nekem elég penge volt az agyam, sosem volt tanulással gondom, amíg egyszer huszonéves koromban el nem mentem síelni. Balesetem volt, és persze nem volt bukósisak rajtam, amnéziás lettem. 2 het utan eszembe jutott, hogy ki vagyok, elvileg meggyogyultam, hazaküldtek, de azóta azt hiszem én is fogyatékos vagyok. Amit leírtál,rám is igaz, mindig szétesik a fókusz, elveszik, elromlik stb. (..unalmas, szánalmas, hosszú, lenne részletezni, szóval csak stb.) Nehéz. Legalább nem vagyunk egyedül, igaz :) ?
2021. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!