Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség és folyamatos...

Pánikbetegség és folyamatos szédülés ellen mi segít? Volt, aki már kigyógyult belőle? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz már járok. Pozitív megerősítésre és pozitív példákra lenne szükségem. Aki átélt hasonlót, írjon!

2017. szept. 29. 12:35
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Mal de debarquement szindróma: altalaban passzív mozgas utan pl hajóút repülőút jon elo. Aki ebben szenved folyamatosan szedul napi 24 oraban ugy erzi mintha hajon lenne. Nem panikbetegseg vagy szorongas (ugyan a tünetek miatt kialakulhat az is)nekem azt mondtak stressz miatt szedulok es panikbetegseg de nem ertettem mert ágyban Fekve is ereztem es amikor nyaraltunk es jo kedvem volt akkor is. A szedules mozgó jàrművön pl elmulik aztan ha megall a jarmu ujra. Olyan ez mint a tengeri betegseg csak annak az ellentete. Akkor vagyok rosszul ha nem utazok. Utazas kozben jol vagyok.
2018. febr. 10. 09:35
 12/57 anonim ***** válasza:
A pánikbetegséget a megfelelési kényszer okozza. El kell engedni az elvárásokat és nem megalkudni semmivel. Légy önmagad és ne akarj senkinek megfelelni!
2018. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy nem panikbetegseg!!!!! Igazibol mindig is tudtam hogy csak a szedules miatt panikolok es nem forditva. Sosem voltam panikbeteg. Az orvosok felrevezettek.
2018. febr. 12. 09:45
 14/57 anonim ***** válasza:
#10 A kérdésre akartál válaszolni?
2018. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Felek, hogy nekem is ez a szindromam van... nekem se talalnak semmit es folyamatosan megvan mar honapok ota ez a belso szedules a fejemben. Ha nem mulik el en nem tudom mit csinalok... neked javult valamennyit? Ki jott rá , h ez a mal bigyó szindromad van?
2018. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hogy érzed magad kocsiban menet közben? Az sokat elàrul. Nekem ott az az első naptól kezdve (akkor nagyon "hintàztam") megszůnnek a tüneteim. Ha megàll az autó persze újra indul. Én azóta màr csak nagyon minimalisan érzem szerencsére, úgyhogy úgy tűnik, hogy gyógyulóban vagyok. Szerencsere! Borzaszto a folyamatos szédülés.
2018. ápr. 17. 12:25
 17/57 anonim ***** válasza:
Hat erzem azert ott is , hogy valami nem oke. Szoval nem igazan tudom eldonteni... nekem ilyen belso szedulesem van, meg tompasag, meg mintha be lennék gyogyszerezve... de allandoan erzem. A legrosszabb, amikor pl egy aruhazban vagy valahol megyek. Akkor mintha a szemem nem tudná felfogni a mozgo kulvilagot... borzasztoan rossz.
2018. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

Meg mi tha egy monoton zugas lenne a fejemben... mr- en a belso fulem elvileg rendben van. Szoval nem tudom tenyleg. De idegileg mar teljesen kikeszultem emiatt.

Orulok, hogy te jobban vagy!

2018. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Van egy masik ami nagyon hasonlo. Az a neve hogy pppd. Csekkold le azt is. En kocsiban semennyire nem erzem es en szo szerint ugy ereztem magam az elejen mintha egy hintan ulnek. Belso zugas fejemben/fulemben nekem is volt. Amennyire tudtam probaltam kizarni a tüneteim es a kulvilagra koncentralni. Meg most is de mar konnyebb mert most ha mozgok legtobbszor nem is nagyon erzem. Fu ha neked nagyon erosek meg a tuneteid sok erot es kitartast!!!!!! MIóta vagy amugy benne?
2018. ápr. 26. 19:27
 20/57 anonim ***** válasza:

Teged orvos diagnosztizalt a mdds el? Vagy te magadat a tuneteid alapjan?

En eloszor 2015ben ereztem hasonlot, mint most. De akkor elmult. Aztan elo elo jott de mindig elmult. Most kb Januar ota van. Azota enyhult talan, de folyamatosan erzem ezt a lebegéshez hasonlo erzest a fejemben. Nem esem el meg semmi ilyesmi, de nagyon idegesito 0-24 ezt erezni. Megneheziti a mindennapjaimat.

Folyamatosan agyalok, h mi lehet az ok. Lehet a stressz valtotta ki, de lehet nem. Az orvosok nem nagyon gondolkodnak, mert ugye a legtobb tesztem negativ..

Ez a zugas a fejemben (amit csak csendben hallok) is eleg idegesito. Es nem a fulemer erzem , hogy cseng, hanem konkretan olyan erzes mintha messze egy auto motorja menne es azt hallanam ilyen eppenhogy a fejemben. Mintha egy ilyen bizsergo erzes lenne az agyamban. :( rejtely tenyleg... csak mar idegileg teljesen tonkrementem. Ezzel sosem fogok tudni teljes eletet elni..:(

2018. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!