Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség és folyamatos...

Pánikbetegség és folyamatos szédülés ellen mi segít? Volt, aki már kigyógyult belőle? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz már járok. Pozitív megerősítésre és pozitív példákra lenne szükségem. Aki átélt hasonlót, írjon!

2017. szept. 29. 12:35
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
De az jó hír, hogy van legalább valami, ami segít... :/ És amúgy neked is hol felerősödik, hol gyengül? Vagy neked kb egyforma mindig? Napszakonként nem szokott változni az erőssége?
2020. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megvan. De van hogy nagyon nagyon durvan felerosodik az a lebego , hullamzo , rangato szedules. Meg a fej/nyak feszules se mindig ugyanolyan eros a nap folyaman, de mindig megvan.
2020. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Amikor olyan nagyon eros szekben nem tudok ulni, mert olyan erzesem van h hàtra billen a szek es hatravagodok. Rendesen meg kell kapaszkodnom hirtelen relfexbol...
2020. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Es amikor nagyon felerosodik, akkor az a “roham” meddig tart? Az valtozo?
2020. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Valtozo... de sajnos amikor nem olyan nagyon agressziv a szedules is elviselhetetlen. Borzalmas az egesz. Tenyleg csak az tudja megerteni, aki keresztul megy rajta. Szavakkal nem lehet leirni vagy visszaadni, hogy milyen borzalmas.

Es anno mikor ez parszor ramjott honapokra sosem volt ennyire intenziv es rossz...akkor olyan lehetett, mint neked.

2020. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Üdv Mindenkinek!


Mondhatni én is sorstárs vagyok, hiszem számos vizsgálaton voltam már de mind negatívak a leleteim, és nem gondolom hogy pszichés okok állnának a háttérben. Tudna valaki segíteni nekem a kiutat illetően, mert már lassan négy hónapja keseríti meg a napjaimat. Sokszor még ülni se merek kenyelmesen meg aludni se tudok nagyon, mert ilyenkor is szoktam ezt érezni.

2021. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! Írj nekem privát üzit , ha gondolod ! Nem pszichés ez !!...
2021. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én ma voltam neurológusnál hasonló tünetek miatt. Nálam ülve, fekve egyáltalán nincs, csak állva, ha fordulok, vagy fejemet fordítom. Érdekes, hogy reggel szinte nincs egyáltalán, és ahogy telik a nap úgy lesz egyre rosszabb. Sajnos nekem a fülem sem a legjobb, sokat jártam vele fülészhez.

A neurológus elég alaposan átvizsgált, mondta, hogy az idegpályák épek, és nem neurológiai a baj. Feltételezhetően a belső fülemmel van probléma, arra kaptam gyógyszert. Remélem segíteni fog.

2021. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál?
2021. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Szia,


Arlevert gyógyszert. Sajnos vényköteles.

2021. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!