Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség és folyamatos...

Pánikbetegség és folyamatos szédülés ellen mi segít? Volt, aki már kigyógyult belőle? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz már járok. Pozitív megerősítésre és pozitív példákra lenne szükségem. Aki átélt hasonlót, írjon!

2017. szept. 29. 12:35
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Majd megirod, h segitett-e? Koszi
2021. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Tegnap kezdtem el szedni a gyógyszert, bevallom szkeptikus voltam mert olvastam jót is rosszat is róla.

Délután vettem be az első szemet, eltelt 10 perc, és mintha sosem szédültem volna. Teljesen stabil volt a járásom, nem himbálóztam ossze-vissza. Este sajnos megint előjött (gondolom ment ki a hatás), de este is, ma reggel is vettem be egy szemet, és elmondhatom, hogy lényegesen javult az állapotom. Neha-neha vannak szédülések, de már szinte alig. Nekem bevált egyelőre, remélem Nektek is tud segíteni.

2021. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:

sziasztok!!! kedves utolso!! fel tudnam venni veled a kapcsolatot? Az Arlevert gyogyszerrel

kapcsolatosan. hasonlo tunetekkel kuzdok en is. barki, aki az itt valaszolok kozul tudna segiteni nekem beszelgetes szinten hogy mi valt be es mi

nem, nagyon halas lennek. koszi!!

2021. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Kerdezi, te hogy vagy azota?
2021. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:

Sziasztok,


en is sorstarts vagyok :( januar 8 ota kuzdok szedulessel, nalam kimondottan csak ulo es fekvo helyzetben jelentkezik ez a lebego, taszito erzes. Mozgas kozben, allva egyaltalan nem erzem, vagy nagyon minimalisan. Nalam is az jellemzo, hogy reggel kevesbe erzem es ahogy telik a nap ugy erosodik, majd este robban be nagyon durvan es amikor aludni megyek, akkor a legrosszabb. eppen ezert nem tudok tudok aludni, csak altatoval :( rettenetes az egesz. :(

panikrohamok gyotornek miatta, korabban nem voltak mentalis problemaim, de most szorongok es folyamatosan rettegek hogy panikrohamom lesz, egyszeruen borzaszto. mielott nem volt meg az MRI-m eredmenye, attol rettegtem hogy stroke-m van, parom mar majdnem hivta a mentoket tobb alkalommal is.

ahogy elottem szolo is irta, senki sem tudja felfogni min megyunk keresztul, csak aki hasonlo cipoben jar :( nekem a lefekves ideje a legrosszabb, rettegek aludni menni mert akkor a legerosebb a szedules es elore tudom hogy egy kinszenvedes lesz az ejszaka.

az egyetlen nyugodalmam hogy mozgas kozben egyaltalan nem erzem, ezert en akkor vagyok jol ha edzek, illetve gyalogolok, setalok. akkor teljesen jol vagyok, ugyhogy probalok minel tobbet edzeni, szinte tulhajszolom magam de aludni meg nem tudok :(

nekem volt eddig MRI, nyaki rontgen, nyaki erek doplex vizsgalata, EEG, full orr gegesz, vervetel. kardiologiara akarok elmenni meg, de en mar tudom hogy szerintem pppv-m van. szinte pontosan leirja a tuneteim, kiveve talan azt hogy en pont hogy ulve es fekve erzem es nem allva. meg kedden megyek vissza neurologushoz a vizsgalati eredmenyekkel, amiken elvileg minden negativ...

remelem van kiut ebbol, mert mar nem birom epp idegekkel :(

2021. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Utolso! Miota erzed ezt? Ugyanezt erzem, csak en menet kozben is szedulok. A diagnozisom: vesztibularis migren (fejfajas nelkul) vannak ra gyogyszerek, amik segiteni tudnak! Ha gondolod irj privat uzenetet!
2021. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Kozben latom h januar 8 ota, bocsi szoveg ertesem 1-es :D
2021. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!