Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség és folyamatos...

Pánikbetegség és folyamatos szédülés ellen mi segít? Volt, aki már kigyógyult belőle? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz már járok. Pozitív megerősítésre és pozitív példákra lenne szükségem. Aki átélt hasonlót, írjon!

2017. szept. 29. 12:35
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Erdekes modon a fejem nekem nem faj! Es a nyakam sem. Tehat semmilyen feszito erzest azon a tajekon nem erzek! :/ en ezert is gondoltam, h ez a migrenes balhe nem lehet. :( de nem tudom, teljesen sotetben tapogatozom. Es a leirasod alapjan el tudom kepzelni, h h erzed magad.... ez borzalmas lehet.... nekem amugy hullamzo sokszor, van hogy sokkal rosszabb vagy h csillapodik par orara. Es amugy neked ez a gyogyszeres terapia segitett?
2020. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Konkret fejfajasom nekem sincs. Csak a fesztio erzes.

Hàt egy honapja szedek egy eleg kis baratsagos migren preventativ gyogyszert.. az egyenlore nem segitett. Viszont mar kivaltottam a teperinep-et, ami az antidepresszans es rengeteg ember, akinek ilyen tunetei voltak,mint nekem es szedtèk jol lettek tole. Csak az lenne a legutolso,amit szedni akarnek...:(

2020. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
Nem csodálom... én sem szívesen szednék antidepresszánst :( De mondtad, h egyszer már elmúlt neked... de akkor mitől múlt el? Csak spontán magától vagy gyógyszertől?
2020. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Magatol mult el. Most is ebben remenykedem... de most nagyon nagyon durva. Kozel sem olyan, mint anno volt... szoval kicsit felek, h most nem fog magatol elmulni... csak mar december ota ezzel szenvedek es sajnos egyre agresszivabbak lettek a tuneteim, ahogy mult az ido... es mar nem birok meglenni.
2020. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy dokihoz? Magánrendelések még azért vannak... :( Amúgy hányingered is van? Vagy hánysz vagy ilyesmi? És tudod, h mitől indult be megint vagy csak egyszerűen így keltél egyik reggel?
2020. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Oh, mar rengeteg dokinal voltam;)

Itt vagy vmelyik gyogyszer segit vagy nem tudom.. ki kell kiserletezni.

Igazabol a semmibol jon, szep fokozatosan... az elejen csak rovid idore erzem meg a szedulest azta bammm allandosul..

Hanyni nem hanyok soha.

2020. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
értem :( És ez mennyire veszélyes? Mármint ez az állapot... tehát értem, hogy kellemetlen nyilván baromira, de egészségkárosító hatása ennek nincs? :/
2020. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs. Csak konretan eletkeptelenne tesz. Meg mentalisan leèpít. Legalabbis engem igen... ilyen tunetekkel keptelenseg megmaradni. Hosszu honapokon át...
2020. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem. Ugyanezt érzem én is. Nekem most idestova hatodik hónapja tart. Novemberben kezdődött aztán decemberre javult egy kicsit és azt is hittem, hogy na akkor teljesen el is múlik. És valamiért januárban újra kezdődött és mintha egyre rosszabb lenne, és az a baj, h most még én abban a szakaszban vagyok, h járom a belgyógyászati kivizsgálásokat, hogy azokat ki lehessen zárni. Most úgy néz ki, hogy a kardiológia, meg az endokrinológia nem játszik: pajzsmirigyem, meg mellékvese ilyesmi elvileg rendben vannak, és nincsenek is olyan tüneteim. Most még a gastoenterológiára, illetve a neurológiára mindenképp el kell mennem, h kiderüljön, h mi a frász van :(
2020. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Ismeros. Teljesen egyutt erzek veled. En is vegig csinaltam. Sajnos Magyarorszagon az orvosok nem ismerik ezt a fajta migrent. (Foleg h nem is jar ugye fejfajassal) ezert a negativ tesztek alapjan hazakuldenek h psziches, de nem az. Mondom rengeteg blog, video van fent youtubeon olyan emberekrol, akik ezen keresztul mennek/mentek. Es erdekes mod , mindnek migren ellenes gyogyszerek segitettek. Sokak nem is migrennek mondjak, hanem inkabb epilepszianak(persze nem az) csak amiatt h mennyire nem a tipikus migrenes fejfajas roham jellemzi. Es teljesen abszurd, hogy mindennapos tuneteket okoz.

En azt javaslom, h ha minden leleted negativ lesz, valahogy kerj migren ellenes gyogyszert, kezdd el szedni, es ha segit akkor orulj, ha nem lehet tovabb kutakodni...

2020. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!