Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a fogyókúra működne?

Ez a fogyókúra működne?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy elkezdek koplalni (tudom hogy először az izom tűnik el. Ezért arra gondoltam hogy mellette kondizok is). És ha elértem a kívánt testsúlyt, elkezdek úgy táplálkozni hogy kiszámolom mennyi lesz a szükséges kalória és annyit viszek be.


Ez így működne?

17f/123kg/186cm



2019. szept. 30. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarod vágni a belsőszerveid, meg kb minden mást, akkor igen, működhet. Ja meg ha 2-3xosát visszaakarod hízni annak, amit leadtál.
2019. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mivel koplalás mellet nem fogsz tudni kondizni. Vagy max 2 napig, aztán elájulsz a csába.
2019. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Koplalás mellett nem megy a kondizás. Hogy akarsz több 10 kilót emelgetni, ha megszédülsz már csak attól, ha hirtelen állsz fel? Gondolkodj már.. A te súlyoddal egyelőre az is működne, ha csak napi 400 kalóriával kevesebbet fogyasztanál és napi plusz 5 kilométert sétálnál.
2019. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig sem az evésre sem figyeltél, nem is sportoltál, most meg gondolod, hogy kinyírod magad, gratulálunk.

Kezd úgy, hogy nem iszol, csak vizet. Nem nassolsz. Csökkented az adagokat. Sportolj minél többet. 17 évesen ez pont elég lesz, hogy még a tanulásra is maradjon energiád!

2019. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mézgaraul000 válasza:
Hasonlót csináltam én is ha akarod próbáld ki . 95 kg rol lefogytam 87-88 kg ra ugy hogy napi egy zsemlét ettem...egész napra kb ez a kajám volt ...aztán amikor elértem a 87 et elkezdtem edzeni fepmentem 90 re és lementem 86 ra... kb 1 hét alatt... ha intenzíven kidolgozott edzéstervvel csinálod bár amikor edzettem akkor rengeteget ettem... de nem híztam na de ha így csinálod akkor sikerülhet , elek virulok semmi bajom nincs.
2020. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!