Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegánok és vegetáriánusok...

Vegánok és vegetáriánusok beteges kinézete csak nekem tűnik fel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 21:17
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
77%
A D vitamin a napfény hatására is termelődik a szervezetben.
2019. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is vegetáriánus vagyok és teljesen normális a testalkatom. Olyat ismerek, aki húst hússal eszik és vékony és olyat is, aki a húst hússal táplálkozás mellett kövér. Sok mindentől függ a testalkat, nem kellene általánosítani. Az meg mindenkinek a maga dolga, hogy mit eszik és mit nem.
2019. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
hát én is az vagyok de biztos hogy nem mondanád meg rólam
2020. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 Meton ***** válasza:
Én voltam Egyiptomban, ott mindenki csak zöldséget eszik. Legalábbis a szállodában minden étel zöldségből volt. Igaz, nem szó szerint, mert nyomokban azért némelyikben volt hús. De ők rántott zöldségeket esznek rizzsel. Amit fasírtnak néztem, az is zöldség volt. Én mondjuk beteg lettem tőle, de a helyiekről meg nem mondanád, hogy ilyeneket esznek.
2020. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "beteg lettél tőle?" Ilyet utoljára öreg néniktől hallottam akik a menstruációt hívták így. Ment a hasad, vagy fájt, vagy mi?
2020. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Lehettél beteg az ottani víztől is, ha nyaralni voltál. A gyümölcsevő farkas meg kb akkora irdatlan kamu, mint az őzikével legelésző oroszlán a jehova tanúi pamfletekben. Honnan szeditek ezeket a kapitális barmoságokat?
2020. jún. 18. 23:10
 17/47 A kérdező kommentje:
"Amit fasírtnak néztem, az is zöldség volt." valami falafel-szerűség lehetett ezek alapján, mondjuk nem csoda, ha valaki attól beteg lesz. Én a anno 8 évesen a szójától hánytam napokig sugárban, amikor anyám nagy lelkesen megvette, hogy hú de egészséges :)
2020. jún. 18. 23:12
 18/47 Meton ***** válasza:

Egyiptomban a hasam ment, igen. A vízre nem vagyok kényes, meg nem is ittam. Bár állítólag pár csepp is elég, de ez marhaság. Azt senki se tudja, mi van a vízben, de szerintem semmi. Ki nem próbáltam. Viszont a kajákra kényes vagyok. Gondolom a túl sok zöldség zavart be, de ez persze csak tipp.


Van gyümölcsevő farkas. Dél-Amerikában él a pampákon. Természetesen a rágcsálókat szívesebben eszi, de azok eléggé kicsik, szóval inkább csak desszertnek kap el egyet-egyet. A fő tápláléka valami gyümölcs. Szerintem a farkasalma, de ebben nem vagyok biztos, csak a neve után gondolom. A farkas megeszi a gyümölcsöt, ezzel a magokat is terjeszti. Ebből viszont rengeteget tud enni, mert a mókusokkal ellentétben nem fut el.


[link]


És itt egy link a farkasalmáról:


[link]

2020. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Ennek nem a fő tápláléka a gyümölcs, csak több gyümölcsöt eszik, mint a többi farkasféle.
2020. jún. 19. 09:20
 20/47 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg par ember alapjan, hozol trend szeru kovetkeztetest. Ez egy logikai hiba lehet, aminek anekdotalis erveles a neve.


A vegan etrend (ha jol megtervezett) egeszseges es akar sportoloknak is alkalmas lehet. Errol szol a Game Changers c. film.


Itt egy video a temaban: https://www.youtube.com/watch?v=KZfF-QxTCSc

2020. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!