Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most komolyan elhisz li azt...

Most komolyan elhisz li azt valaki hogy a norbi update kajáktól le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

A minap néztem meg mikor kimentek a Rácz Gézához. Az ilyenekkel én le vagyok maradva egy kicsit, de ott volt az a testépítő fickó aki mozgással akarta lefigyasztani. Erre megjelenik Norbi a családjával meg vagy 10 újságíróval. Tudom hogy ezt az egészet a reklámozás miatt csinálja, de mikor odaadta azokat a kajákat a gyereknek, azt mondja hogy csak azoktól le fog fogyni, mozgás nélkül.

Jó látszik Gézán hogy nem a legélesebb kés a fiókban, de rajta kívül még van olyan aki elhiszi hogy igy lehet fogyni?

Fontos az étrend is de szerintem azért a megfelelő minőségű és mennyiségű mozgás sokkal eredményesebb lenne.


2020. aug. 14. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Az étrend fontosabb. Az ő kajái cukor mentesek és lassan felszívódó szénhidrátokból állnak. Ezért tényleg lehet tőlük fogyni. De hasonló sokkal finomabb és jobb minőségű ételeket otthon is elő lehet állítani amitől ugyan úg y lehet fogyni potom áron.
2020. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Schobert Norbintól és a lófogu Rékától hányni tudnék 🤢

Persze, hogy vannak akik elhiszek mert eléggé jól megy nekik a szekér

2020. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos sokan feleslegesen sok pénzt adnak az ételeiért, pedig lehet fogyni enélkül is.
2020. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%
Lusta gazdagoknak tökéletes.
2020. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
1- es a búzaliszt nem lassú felszívódású szénhidrát.Nézd meg a péksütijei összetevőit, első helyen a búzaliszt áll!
2020. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy valaki fog tudni fogyni az update termékektől. De emberek! Kalóriadeficit. Igen, még mindig ettől fogy le valaki. Na mármost az ilyen kajákba még minden más adalékanyag is van, ami persze rettenetesen káros az egészségre. Az emberek azért csinálják, mert kényelmes. Kényelmes update jégkrémet, update kenyeret meg update tiramisut enni, mert akkor nem kell lemondaniuk róluk. Pedig lehet kevesebbet ártanának vele, ha megennék azt a rendes tiramisut. Persze a tudatlanokat ez nem érdekli, mert rossz helyen keresgélnek. Biztos nemsokára mindenki lepontoz és majd írják, hogy bántom a Norbit. Ez nem bántás, csak az igazság. Rohadt nagy hasznot húz belőle, hogy elhiteti az emberekkel azt, amit hallani akarnak.
2020. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
A táplálék számít, hiába mozogsz, ha mellette zabálsz. Norbi? Hagyjuk már. Puding, fagyik, péksüti, te jó ég. Komolyan ez lenne az életmódváltás?
2020. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja de én most nem úgy értettem hogy csak mozgással lehet fogyni. Hanem étrend+mozgás.

Csak arra kaptam fel a fejem mikor mondta Norbi hogy feleseleges mozognia ha az ő termékeit fogyassza

2020. aug. 14. 10:04
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
jah, a nagyim kórháza szobatársa ezzel dicsekedett. tényleg fogyott, kellett neki térde miatt. DEszerintem csak mert idős, és nem ért ehhez, és megvan a saját konyhája, macerás lett volna kísérletezni meg tanulni. Meg azért lábadozott is, úgy is nehezebben főz, de azt tényleg nem értem, miért csak norbi van a szemük előtt.
2020. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem az számít, hogy búzaliszt vagy sem. Valószínű sok rosttal készül és úgy lassú felszívódású lesz. Nem védeni akarom. Durván túlárazottak a termékei és a minőség sem felel meg az ár érték aránynak. Ezért írtam később, hogy lusta gazdagoknak tökéletes. Sajnos abban igaza van Norbinak hogy a tesmozgás nem ér annyit ha eszed a sütiket. A candida vagy ir diétát javaslom mindenkinek. Nem kedvelem Noriékat. De ettől még van igazság abban amit mondanak. Én végig csináltam egy féléves candida diétát azóta nincsenek súlyproblémáim pedig nem sokat mozgok. Csak másképp taplálkozom.
2020. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!