Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most komolyan elhisz li azt...

Most komolyan elhisz li azt valaki hogy a norbi update kajáktól le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

A minap néztem meg mikor kimentek a Rácz Gézához. Az ilyenekkel én le vagyok maradva egy kicsit, de ott volt az a testépítő fickó aki mozgással akarta lefigyasztani. Erre megjelenik Norbi a családjával meg vagy 10 újságíróval. Tudom hogy ezt az egészet a reklámozás miatt csinálja, de mikor odaadta azokat a kajákat a gyereknek, azt mondja hogy csak azoktól le fog fogyni, mozgás nélkül.

Jó látszik Gézán hogy nem a legélesebb kés a fiókban, de rajta kívül még van olyan aki elhiszi hogy igy lehet fogyni?

Fontos az étrend is de szerintem azért a megfelelő minőségű és mennyiségű mozgás sokkal eredményesebb lenne.


2020. aug. 14. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Én nem értek a Norbi kajákhoz, de azért nem lehet olyan nagyon nehéz kideríteni, hogy hatásosak-e. Kell keresni olyan embereket, akik valóban lefogytak tőle. Minél több ilyet találsz, annál nagyobb a valószínűsége. Persze ez energiabefektetéssel jár, de akit valóban érdekel az igazság, az valóban vegye a fáradságot, hogy kiderítse. Van egy régi jó mondás: Aki nem hiszi, járjon utána.

(Nem akarom védeni ezt a Norbit, mint ember, nekem antipatikus. De attól még működhet a módszere)

Én nagyon sok embert ismerek, akik szinte nulla mozgás mellett fogytak rengeteget. Vannak olyan módszerek, amivel éhezés és kalóriaszámolgatás nélkül is lehet fogyni, kizárólag a táplálékokra odafigyelve.

Ebből kiindulva akár Norbi módszere is működőképes lehet.

2020. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
az oké, hogy lefogy....de mit okoz később a sok szójás cucc, főleg, ha valaki nem egészséges, mikor elkezdi, pl pajzsmirigybeteg. ezért kéne kivizsggálás, személyre szabott étrend, nála ez nincs
2020. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Norbinak szerintem nem az egészségesen taplálkozó értelmisegiek a célközönsége. Azok az első próba után kiakadnak hogy mi került ezen a sz@ron ennyibe? Ő olyan emberekrt céloz meg akik sok pénzt költenek tapanyagban szegény egészségtelen ételekre. Elnézem a boltban miket vásárolnak emberek. Chips, süti, keksz, gyümölcsjoghurt, túrókrém, cukros üdítő, cukros gyümölcslé, feherkenyér, tészta, felvágott, péksütemények fagylalt stb. Katasztrófa. Akik ezeken élnek azoknak segíteni fog Norbi kajája mert lenyegesen csökkeni fog a cukor és szémhidrat meg kalória bevitelük és lehet árban sem járnak rosszabbul. Egy értelmes ember nem kült ilyesmire mert tudja hogy 10ed annyi pénzből is tud egeszségesen taplálkozni és abból sem hisz el mindent, amit Norbi mond. Pl a cukor az ellenség de zsírból ehetsz bármennyit. Hát nem. Mert baromi magas lesz a koleszterin színted. De azt nem mondhatja hogy zsírt se egyél mert a primitívebb népeknek kell valami kapaszkodó mindent nem lehet megvonni tőlük mert akkor nem vennék Norbi kajáit. Lévén a zsír meg a cukor ami finom. Az egyiket meg lehet vonni a másikat nem különben nem élne meg Norbi. :) ki van ez találva. Egyszer vettünk norbi tésztát. Nem azért hogy fogyjunk csak vicces barna színe volt. Nagyon szeretem a spagettit de ez olyan pocsék volt hogy kidobtuk az egészet. Drága is volt nagyon. Teljes kiőrlésű lisztből készült tésztát egyebként lehet kapni pl a penny marketbe 10ed áron mint Norbié és még ehető is. Szóval van jobb minőségű alternatíva a meregdrága cuccaira. Meg lehet rendes tésztát is enni ha diétas a mártás az sem hízlal. Stb stb
2020. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Norbival van itt a baj hanem az emberekkel akik vevők erre. Norbi bármilyen irritáló is meglátta lehetőséget abban hogy sok ember szereti túlzabalani magát és ülni a kanapén. És szeretnének ezzel az életmóddal fogyni is változtatás nélkül. Norbi kajái jók erre. Talán kicsit fogynak és megnyugtatják a lelküket hogy tettek magukért valamit mert a Norbi kaja egeszséges. Egyik sem fogja elolvasni mi van benne. Ennyi. Norbi meg meggazdagszik a sok idióta lusta emberen akik túlzabáljál magukat. Most komolyan nincs igaza? :D
2020. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Be kell tartani a szabályokat, amiket Norbi megfogalmazott: egyes kódot jóllakásig, kettes kódból feleannyit.
2020. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ők tuti nem azt eszik amit eladnak a népnek. Reka amnnyit ugrabugrál kb bármit megehet. Nem is értem miért van a nyomimger pocakos Norbival.
2020. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!