Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok és 62 kg. Tudom hogy ez normálisnak tűnik de én kövérnek gondolom. Már fogytam 5 kg de szeretnék még mert nagyon kövérnek látom magam. A testzsír százalékom 17%. Kb naponta 800-1100 kcal között vagyok mert nekem azok a lányok tetszenek akik olyan vékonyak mint például romee strijid. Legutóbb a szülinapomon sokat ettem és már ott tartottam hogy meghánytatom magam csak nehogy hízzak. El is kezdtem, de nem fejeztem be mert eszembe jutott hogy ezzel valami rosszat indítanék el. Nem hinném hogy ez anorexia xsak a családban mondták hogy már nagyon vékony vagyok és hogy mit eszek mert délnek nehogy az legyek. De ez nem az ugye?

2020. aug. 27. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9# Teljesen igazad van a kérdező már agyban csak a kalóriát számolja. Többen írtak jó hozzászólásokat reakció nulla.
2020. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha a helyesírásodra fektetnél ekkora hangsúlyt nem lennének problémáid sem. Az sokkal cikibb mint pár plusz kiló.
2020. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem 9900 kalóriát eszel.


Vagy olyan ételeket eszel, amik nehezen, lassan mennek át rajtad.

2020. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12# Pusztulj el a helyesìrásoddal együtt. Takarodj!
2020. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!