Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak en aggodok Jimin miatt?

Csak en aggodok Jimin miatt?

Figyelt kérdés

Mar nem egyszer fogyott le ilyesztoen (mind tudjuk az okat is 🥺)es ugye volt par eve ez a "dietaja" is.. Es most a dynamite-os dance videonal lehet ujra eszre venni, hogy megint nagyon vekony..

itt a video linkje: [link]

Es igy, hogy nagyon keveset aludhat, es szerintem nem ehet rendesen, es m nagyon sokat edzenek, tancolnak stb.. Hosszu tavon nagyon karos lehet az egeszsegere! Es lehet, hogy csak en kepzelem bele, de akkor is aggodom miatta..



2020. okt. 30. 14:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%
Nem tom,szerintem ugyan olyan a testalkata az összesnek.
2020. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
#10 Igen, sajnos azzel en is tisztaban vagyok. Csak egyszeruen nem tudom elfogadni, es tudataban vagyok azzal a tennyel, hogy az illeto a letezesemrol sem tud, de attol meg szeretem. Es nem csak szeretem hanem tisztelem is, es elhordhattok barminek, vagy lehet szimplan gyerekesnek nevezni, de en attol meg ugyan annyira fogok aggodni egy VaDiDeGeN ember miatt is.
2020. okt. 30. 15:39
 13/37 anonim ***** válasza:
62%
Akkor aggódj a páromért is (velem együtt), hiszen őt sem ismered, és ő sem tud a létezésedről, nemrég stroke-ot kapott. Én inkább most érte aggódom. Persze csak ha ez téged nem zavar.
2020. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
66%

Szerintem ne aggódj miatta.. nekem kb volt egy nagy lefogyásos időszakom kb 15 évesen. Egyáltalán nem voltam kövér sőt...,de én annak láttam magam,így extrém diétába kezdtem. Kb 2 hónap alatt lement 17 kg... Viszont utánna rendkívül gyenge lettem,de Jimin láthatólag nem csak vékony és nem csak lefogy hanem van némi állóképessége is(Azért jó sok koncertet meg miegymást letoltak már :D)

Meg nem kisfiú már felnőtt ember,de ha ezek se győztek meg csak gondolj bele abba,hogy egy elég nagy cég áll mögötte ha bármi baja lenne a sztárok a legjobb kezelést kapják mindenbe ^^. 17/f

2020. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
#13 Én aggódok, hátha az segít.
2020. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
100%
Nem is tudom... Én szimplán az egészségéért aggódok. És nem csak Jiminnek hanem az összes tag egészségéért. Szerintem nem ártana a bandának egy kis (nagyobb) pihenő.
2020. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
73%

igazából most nem csak róla van szó hanem az összes idol nagyon káros életet él...! ugye még nem derült ki mert a legidősebbek is csak 30-40 körüliek... és ugymond a legelső generáció nem is volt annyira szét marcangolva mint ami van 2000-2010-től pl az összes mai idol olyan szinten károsítja magát hogy majd 35-40 évesen komoly betegségek fognak kialakulni náluk és biztos vagyok benne hogy elvesztenek az élethosszukból kb 10-20 évet!

csak hát aki tisztában van vele hogy milyen ha valaki fiatal kora óta szét dolgozza magát keveset eszik keveset alszik az hogyan is fog majd lenni később erre itt elég sok példa van... pl az egyik munkatársam aki volt 28 kb annyira szét dolgozta magát meg annyi stressz érte hogy a szervezete felmondta az orvos meg azt mondta neki olyan a szervezete mint egy 40-50 évesnek...

azaz jimin és a többi komoly problémáik lesznek a későbbiekben pl cukorbetegség pánikbetegség és kronokus kimerültség meg hormonális betegségek is akár....

2020. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem allok vitazni semmiben, mert ezekben nagyon bena vagyok, es ha csak a velemenyt nyilvanitok, abbol is vita lesz, szovalll csak annyit tudok tenni, hogy megkoszonom az eddigi valaszokat. Ja, es 13-mas, jobbulast a parodnak, es neked is, remelem rendbe jottok.
2020. okt. 30. 22:31
 19/37 A kérdező kommentje:
felre ertes ne essek, az utcso 2 valaszoloval egyet ertek.
2020. okt. 30. 22:50
 20/37 anonim ***** válasza:
66%
és kérdező itt nem is a diéta a legnagyobb probléma hanem a rendzsertelen alvás és evés! a rendszertelen evés cukor betegséget okozhat idővel az alvás pedig felboritja a hormon rendszert és elősegiti a betegségek kialakulását... pl sokan nem tudják de az éjszakai alvás elengedhetetlen a legtöbb idol meg nappal alszik... ez is full hülyeség és amatőr cégektől hogy éjféli időben csinálják a koncept fotokat ahol lehet látni hogy az idolok nagyon fáradtak... sok értelme van ha közben meg az arcuk mint a bákászé... ":D reggel frissen pl semmiféle képen sem lehet megcsinálni hisz az arcukból élnek főleg a lányok meg a testükből is 2019-től... (mellékes téma)
2020. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!