Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak en aggodok Jimin miatt?

Csak en aggodok Jimin miatt?

Figyelt kérdés

Mar nem egyszer fogyott le ilyesztoen (mind tudjuk az okat is 🥺)es ugye volt par eve ez a "dietaja" is.. Es most a dynamite-os dance videonal lehet ujra eszre venni, hogy megint nagyon vekony..

itt a video linkje: [link]

Es igy, hogy nagyon keveset aludhat, es szerintem nem ehet rendesen, es m nagyon sokat edzenek, tancolnak stb.. Hosszu tavon nagyon karos lehet az egeszsegere! Es lehet, hogy csak en kepzelem bele, de akkor is aggodom miatta..



2020. okt. 30. 14:44
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem Jimin nem picsog, mindig is probalta azt a latszatot kelteni, hogy o jolvan, ki rohadtul nincs. De nem csak o, hanem nagyon sok mas idol sincs jol. Se lelkileg, se fizikailag. Es igazatok van, felesleges aggodni, mert ez nem segit neki/nekik semmit. Csak tudjatok, ez egy emberi dolog, ami magatol jon.
2020. dec. 21. 13:08
 32/37 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező... nos dollár milliókat keresnek aláírtak a szerződést tudtak jol mire vállalkoznak mennyi munka és stresszel fog járni...!

És a legnagyobb problémájuk hogy nem néznek ki elég jól azt hiszik magukról hogy kövérek persze a zenei tehetségüket nem kérdőjelezik meg amit eléggé lehetne mert oke aláírom a tánc az nagyon jó és ugy ahogy jó ifjúsági előadásokat adnak de az ének tehetségük az sajnos 2 alá a csillagos ötösből...

Meg azért valljunk be ezek nő problémák amik miatt aggódnak... ja és ugy hogy kb az összes több tíz millió rajongojuk meg vannak halva értük és folyik utánuk a nyáluk...!

Sajna tény a problémájuk nagyon piti és alaptalan... ja igen hozzáteszem közben arról énekelnek hogy szeresd magad önértékelés stb 100%-al nyomatják amit a gfriend is qurvára át vett egy az egyben holott közben az összes egy figyelem és szeretet hiányos önértékelés gondokkal küszködő akik mindent meg tesznek ha a producer azt mondja így vagytok szépek... legalábbis a bts és gfriend-nél ezt vettem észre...

2020. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
En nem az ilyen most akkor kover vagyok dologrol beszeltem, hanem a mentalis betegsegekrol, a depressziorol, a testkep zavarrol, es az ongyilkossagokrol, ami kiemelkedoen magas, a k-pop zene iparban. Es figyelj nem szeretnek errol elkezdeni vitazni, mert nincsen semmi ertelme, oke?
2020. dec. 21. 15:10
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Oke csak jimim nem volt öngyilkos nem is volt olyan hajlama a test kép zavar meg pont hogy a kövérség miközben csont sovannyak...
2020. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
96%

Nézem itt a válaszokat, és nagyon sokan elég bunkók vagytok... én teljesen megértem a kérdezőt.Nem kell leszólni másokat azért, mert van egy szeretett híressége. Ha ti olyan "érettek" vagytok, akkor miért pazaroljátok a drága időtöket egy számotokra nevetséges kérdésre? Inkább csináljatok valami produktívat.

A válaszom a kérdésre: néztem az egyik LIVE-ját, és abban elmondta, hogy most nem diétázik, mert nem szereti azt az érzést, ami ilyenkor hatalmába keríti (Bocs, ha hülyén fogalmazok, angolról fordítottam) . Most csak ügyel arra, hogy egészséges maradjon, mert szerinte a legjobb formáját kell nekünk mutatnia (pedig többen is írták neki, hogy mindenhogy szeretik, nem kell aggódnia pár kg miatt..) . Hiányoznak neki a késő esti kis nasizások. Azt is mondta, hogy valami olyasmit álmodott, hogy kórházban van, mert olyan éhes. Mindemesetre azt üzeni, hogy ne aggódjunk érte. Szerintem is még az egészséges kategóriába tartozik.

2020. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

huhh ez most nagyon megnyugtatott. Koszonom <3

I purple you💜

2020. dec. 22. 17:26
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

35 szövegértés... nem a kérdezőt szólta le senki sem legalábbis én nem hanem az adott idol(oka)t

látod ahogy te is mondtad azon aggódik hogy felmegy pár kiló miközben elég soványak szinte egyiknek sincs felesleges testzsírja még egy deka se szinte és még is azon megy a hiszti hogy nem néznek ki elég jól miközben 40 millió nőstény feszik meg értük (kb)

2020. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!