Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak en aggodok Jimin miatt?

Csak en aggodok Jimin miatt?

Figyelt kérdés

Mar nem egyszer fogyott le ilyesztoen (mind tudjuk az okat is 🥺)es ugye volt par eve ez a "dietaja" is.. Es most a dynamite-os dance videonal lehet ujra eszre venni, hogy megint nagyon vekony..

itt a video linkje: [link]

Es igy, hogy nagyon keveset aludhat, es szerintem nem ehet rendesen, es m nagyon sokat edzenek, tancolnak stb.. Hosszu tavon nagyon karos lehet az egeszsegere! Es lehet, hogy csak en kepzelem bele, de akkor is aggodom miatta..



2020. okt. 30. 14:44
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
82%

13: "Akkor aggódj a páromért is (velem együtt), hiszen őt sem ismered, és ő sem tud a létezésedről, nemrég stroke-ot kapott."


Nyilván olyanokért aggódik az ember, akit ha nem is ismer de szeret. Nem ismeri Jimint, de szereti őt, mint zenészt. A párodért miért kellene aggódnia? Attól hogy őt sem ismeri, még nem ugyanaz a helyzet mint Jiminnel, hiszen a párodhoz semmilyen érzelem nem fűzi.


"Én inkább most érte aggódom. Persze csak ha ez téged nem zavar""

Szerintem se a kérdezőt, se senki mást nem érdekel. Nagyon sajnálatos dolog, ami vele történt, de mondjuk attól nem lesz jobb hogy idegen emberekbe kötsz bele, csak azért mert ők aggódnak a kedvenc zenészeikért. Csendben is aggódhatsz a párodért anélkül hogy kötekedsz. Mert őszintén, a válaszodnak semmi értelme nem volt azon kívül, hogy direkt beleakartál kötni a kérdezőbe, amiért ő aggódni mer valakiért.

2020. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
73%
édesistenem...kedves egyik előző válaszoló, ha te is a fanjuk lennél, te is aggódnál! nem sírunk, meg ordítozunk fájdalmunkban, mint a toxic army-k, csak aggódunk érte, mert ez nem egészséges...
2020. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
41%
Majd a 10 millió dolláros vagyona megvigasztalja...
2020. nov. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
... Erre nem tudok mit irmi
2020. nov. 19. 13:50
 25/37 anonim válasza:
70%
Kedves kérdező! Ne foglalkozz a hülyékkel, semmi értelme! Mi armyk szívesen segítünk neked! Am igen, most kirakta Chim twitterre h 174 centi, és alatta az volt, hogy 1,5 év alatt fogyott fél kilót. Én annyira nem aggódok már érte, szerintem te se tedd, mert Jiminnek is van annyi esze hogy ne éheztesse magát. A blood sweat and tears 4 éve volt, azóta sokat változott, nem hiszem hogy mégegyszer ilyesmire vetemedne😘
2020. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Remelem is^^ Es jaj hat, milyen boldog volt a draga, hogy vegre nott🥺💕😊
2020. nov. 19. 16:31
 27/37 vikimajor válasza:
100%
ISTENEM fogjatok mar fol, csak aggodik egy celeb miatt akit szeret es megkerdezte mi mit gondolunk. Amugy most h mondod enis latom rajta..remelem semmi baja nem lesz a kis Mochinak..:(
2020. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Legalább egyszer viselkedhetne férfi módjára és túl tenni magat a kis piti bajain…
2020. dec. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
68%
28-as! Azok a "piti" bajok azért elég komolyak!
2020. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
26%
Azert azok a komoly bajok igazából elég piti dolgok... ráadásul több milliárd pénzért valllata be ezeket a bajokat... szerintem meg tehetné hogy nem picsog mint egy qurva miközben ennyi pénzt kap érte! Nagyon szánalmas és férfiaknak hivjátok őket?!
2020. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!