Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressz okozhat ilyen komoly...

Stressz okozhat ilyen komoly gyomorpanaszokat?

Figyelt kérdés
Par napja eleg stresszes elethelyzetben vagyok benne, eleinte a tipikus gyomorideg volt jellemző. Most mar nem azt erzem. Nincs hanyingerem, csak szimplan nem kivanok semmit es bizonyos etelek illatatol felfordul a gyomrom. Ehesnek is csak akkor erzem magam, amikor mar vagy 24 oraja nem ettem semmit. De egyszeruen ilyenkor is alig akar lemenni barmi is, illetve most mar fel vagyok puffadva, sokat böfögök. Egy stresszhelyzet kepes erre?!
2021. ápr. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Sajnos a stressz sok mindenre képes.

Kérlek próbálj meg lenyugodni, mert nincs Jó hatással a testedre, És komolyabb bajok is kialakulhatnak miatta.

2021. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem mikor stresszelek fáj a gyomrom, de rhadtul, mint mikor éhes vagy és már amiatt fáj a gyomrod.

És stresszhelyzetben hiába eszem többet is, mint szoktam hipphopp tűnnek el a kilók :(

2021. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!