Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudom abba hagyni?

Miért nem tudom abba hagyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja,156cm és 59 kg voltam. Anyám nagyon sokszor leszólt,hogy dagadt vagyok,fogynom kéne,ne egyek annyit. Egyszer szóltam neki,hogy már bánt,amit mond,ő erre annyit válaszolt,hogy fogyjak le,és békén hagy. Így 2 hónappal később 59ről lefogytam 37 kg-ra. Abba kéne hagynom azt,hogy nem eszek,de nem tudom. Nincs étvágyam,és undorodom az ételtől. Mit csináljak?
2021. szept. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szakembert, a súlyod nagyon alacsony, és valószínűleg pszichológus segítségére is szükséged lesz!
2021. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyád, lehet, hogy csak tudat alatt, de egyértelműen a vesztedre tör. Próbáld megvédeni magadat tőle, mert elképzelhető, hogy a megszületésedet sem akarta, és most a pusztulásodra vágyik, mert ennek az lehet a vége.
2021. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok anyádnak, undorító ez a viselkedés. Te meg keress egy szakembert és sz.d le amit anyád mond, mert ennek előbb utóbb komoly egészségügyi következményei is lehetnek.
2021. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le innen ezt a könyvet pdf-ben, és olvasd el, az olyan emberekről és gyerekeikről szól, mint anyád és te: [link]
2021. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Anorexiás vagy és meg fogsz halni.


Keress szaksegítséget.

2021. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez Anorexia,, enned kell különben meghalsz!!
2021. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!