Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » És ha én nem akarok meggyógyul...

És ha én nem akarok meggyógyulni? Van így más is?

Figyelt kérdés
Fura, de férfiként, 40 évessen anorexiás vagyok. Kezdődött sima fogyókúrával, edzésekkel. Volt cél. 100 kg ból 70! A 172 cm magasságomhoz. Igen ám, de elég jól ment a fogyás, és a mindennapos edzések, főleg kardió. Kevés evészet ellenére is energikusan toltam le minden tréninget. Ez azóta sem változott, sőt durvábbak lettek a gyakorlatok, és jelenleg 60 kiló vagyok. Már nincs cél, és nem érdekel semmi, csak ne legyek kövér többé. Mindenki azt mondja, úgy nézek ki, mint egy rákbeteg 😀 Ennek ellenére nem érdekel, csak az, hogy ne hízzak vissza. Mérem a súlyom állandóan. Hozzászoktam a napi 1500 kcal hoz. Ha túlmegy fél évben max 1x akkor fáj a gyomrom, kegyetlenül érzem magam. Dupla edzéseket tolok. És amúgy is ha eszek, megyek edzeni! Belátom, hogy ez van, de nem érdekel, hogy konkrétan mások arról magyaráznak, hogy belehalok! És ha konkrétan azt akarom? Semmit sem tudnak, csak magyaráznak. Volt, vagy van így más is?

2021. nov. 6. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor pusztulj ki, a kutyát nem érdekli. Itt mindenki csak segítteni akart.
2021. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnállak, kérdező :(. Azért bízom benne, hogy talán rájössz, hogy nincs miért meghalnod - éhenhalnod. Járj sokat a természetben, hátha az jobb kedvre derít és megtalálod a belső békédet. Akarat nélkül nincs győzelem. Azért drukkolok neked. 8-as voltam.
2021. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 9-es
2021. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%
172 centihez a 60 kiló teljesen ideális. Nagyon közel van ahhoz, ami esetében az emberi test a legkevesebb energiafelhasználással a legtöbb erőt tudja kifejteni, tartósan. (Lásd pl profi kerékpárversenyzők, vagy hosszútávfutók). Más kérdés, hogy mivel az ember maga körül ilyen magassággal, de még kevesebbel is, mindenhol 80-90-100, de minimum 70 kilós embereket lát, egy idő után a többség elhiszi - illetve már rég elhitte - hogy az a normális. Ugyan milyen egzakt szempontból az?
2021. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Pedig az, hogy ide kiírtad ezt eléggé nyilvános segítségkérésnek számít, csak még te sem tudsz róla.
2021. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%

Hát én is depis vagyok még szorongok eletkedvem 0

De én nem szenvedek koplalás

Mellett hanem eszek rendesen

186 /120 kg oszt lesz ami lesz

2021. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!