Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz bajom abból, hogy ilyen...

Lesz bajom abból, hogy ilyen keveset eszek?

Figyelt kérdés

Lelki dolgok miatt van ez, amin dolgozom, igyekszem, de nem megy egyik napról a másikra. Szóval nem szervi problémám van. Csökkent az étvágyam, kevesebbet eszem, mint korábban, főleg rosszabb időszakaimban, kevésszer érzem magam igazán éhesnek, talán napi egyszer. Sokszor úgy eszem, hogy igazán éhes nem is vagyok, csak mondom valamit most már meg bírnék enni, akkor egyek már. Így nagyon az egészséges táplálkozásra sem tudok odafigyelni, mert ha ennék valamit, úgy vagyok vele, hogy bármit, csak egyek már végre.

Reggelizni egyáltalán nem szoktam, de egész délelőtt semmit nem eszek, ránézni sem bírok olyankor kajára, de még nem is csak délben ebédelek, hanem délután 2-ig is sokszor kihúzom kaja nélkül. Estefele szokott jobban megjönni az étvágyam, de tegnap pl. délután is annyira le voltam foglalva, hogy nem is gondoltam az evésre.

Tegnap pl. ettem fél 3 körül egy vegán hamburgert meg 1-2 falat kekszet, este fél 8-kor meg borsófőzeléket és ennyi. Tegnapelőtt 1 körül kis adag sült krumplit ketchuppal, majd 3-4 körül egy kis adag maradék spagettit, este 7-8 körül meg 2 kisebb szelet kenyérből csináltam szendvicset.

Fogytam, de nem drasztikusan és nem sokat, 3-4 kilót, de picit ez is ingadozik, amikor olyan időszak van, hogy hetekig normálisabban eszem, akkor felmegy +1 kiló, ha meg napokig vagy hetekig alig valamit, akkor -1. De ez nem látszik rajtam, nem vagyok csont és bőr, senkinek nem tűnt fel, hogy fogytam, nagyon nekem sem, csak a gatyáim derékban jobban elállnak.


2022. márc. 2. 07:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na most az elmúlt 2 napban ettem rendesen, még egy kicsit reggelire is. Lehet azért, mert elkezdtem béres cseppet szedni. Kilóban még mindig ugyanannyi vagyok, de az nem érdekel, ha már tudom, hogy eszem és legalább valami tápanyaghoz, energiához jut a szervezetem, az már jó.
2022. márc. 4. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!