Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka hogy folyamato...

Mi lehet az oka hogy folyamatosan hízok és mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves lány vagyok és 4 éve elkezdtem nagyon gyorsan hízni. 56kg voltam 160cm. Mikor összeköltöztem a barátommal nagyon sok édességet ettünk és alig mozogtunk ekkor 2 év alatt felszedtem 20kg ot kb. Ekkor még úgy gondoltam nem vészes a helyzet leálltunk az édességgel és már csak ritkán ettem meg próbáltam többet mozogni de a hízás nem állt meg és csak hízok folyamatosan már 93kg nál tartok és teljesen el vagyok keseredve. Próbáltam diétázni többször nekifogtam de nem tudok lemondani dolgokról pl a krumplirol, lisztről, cukorról, tejtermékekről.. nem eszem sokat normális mennyiségeket pl 1 szelet hús kb 3-4 evőkanál krumplipürével, és szeretnék elkezdeni edzeni de mindenhol azt látom hogy dieta kell hozzá mert amúgy nem ér semmit de egyszerűen nem tudok folyton olyan ételeket enni mert depressziós leszek tőle és nem tudom már mit tegyek. Most voltam nagylabor vizsgálaton de azt mondta az orvos hogy a pajzsmirigyem rendben van és csak vashiányom van de nem értem miért hízok folyamatosan. Tudna valaki tanácsot adni?

2022. nov. 22. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Akaratero nelkul engedd is el. Csinald rendesen vagy sehogy
2022. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!