Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék diétázni kollégi...

Hogyan tudnék diétázni kollégistaként?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni 10-15 kg-t, viszont elég nehéz, mivel kollégista vagyok. Ez azt foglalja magába, hogy egy mikrón, egy vízforralón és hűtőkön kívül nincs nálunk semmi.

Tisztában vagyok azzal, hogy kalóriadeficitet kell számolni, és edzeni, viszont inkább úgy is nyilván azokat enném, amik ténylegesen segítenének számomra a fogyásban. Mit ehetnék, mit vehetnék, és mi az amit vihetnék magammal vissza kollégiumba, ami esetlegesen el is állna 2-3 napig hűtőben?



2023. ápr. 2. 20:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10, alkatfüggő. Te szerencsés vagy. Hidd el, van, aki sokkal könnyebben hízik.


Nyilatkozni csak magamról tudok, én viszonylag könnyen fogyok - ha egészségesen eszem, tehát zöldségeket stb. Ha nincs időm és marad a kenyér-tészta-müzli-keksz munt leggyorsabb kaják, akkor aránytalanul éhes leszek, tehát több kalóriát kell bevinnem, hogy ne legyek folyamatosan éhes, és hízom.

2023. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!