Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki nem reggelizik, miért...

Aki nem reggelizik, miért nem? Hogy bírja a munkát, tanulást?

Figyelt kérdés
Mikor eszik először? Későn vacsorázott?

febr. 2. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én egy nap egyszer eszem, este amikor hazaérek. Reggel nem tudok enni, nem kívánom. Meg időm sincs rá akkor. Ha nap közben nem bírom akkor bekapok egy pogácsát, csokit, nasit.
febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
55%
Én 10 körül eszek először, nekem az a reggeli. Annál korábban nem kívánom, ha mégis eszek mert muszáj, akkor fáj a hasam. Bár nekem probléma van a gyomorsavammal, mindig kevés volt és ébredés után idő kell neki, mire beindul. De amúgy megszokás kérdése, anno már az oviban is 6-kor bent voltam de 9-10 körül kaptunk enni.
febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap reggelizek, de nagyjából ébredés után másfél-két órával, mert így esik jól. Nem az az alkat vagyok, aki ébredés után 20 perccel már jóízűen tömi magába a zabkását rántottával és szendviccsel, mert rohadtul nem esne jól. Azt viszont én se értem, aki délután vagy este eszik először. Én se a munkahelyem nem tudnék teljesíteni szellemileg, se a konditeremben fizikailag, ha egész nap nem ennék semmit. De nem vagyunk egyformák.
febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer eszem naponta, ebédet. Reggel nem vagyok éhes egyáltalán, meg ha reggel eszem, egész nap fáradt és éhes vagyok. Sokkal jobb a közérzetem, sokkal pörgősebb vagyok.
febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-es: Este egy normál adag étel, aztán kb. 24 órán át üres a gyomrod, kivéve néha 1 db pogácsa, ha nagyon éhes vagy?

#4-es: 24 óránként eszel, kb. egy egész napig üres a gyomrod?

febr. 2. 16:35
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az 1 étkezésen kívül iszom még 2 kávét, egyet reggel, egyet délután.
febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Ezt hány évesen és milyen munkakörben lehet bírni?
febr. 2. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg milyen fizikai aktivitással? Mit sportolsz?
febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rosszul kérdezed. Ezt nem kell bírni, kiválóan érzem magam, és csakis azóta, hogy így élek. Régebben többször ettem, és pocsékul éreztem magam mindig, mióta így eszem, tele vagyok energiával, sosem vagyok fáradt, jó a közérzetem, sosem vagyok beteg stb. Itthonról dolgozom számítógépen többnyire, hetente kb. egyszer kell mennem hivatalokba ilyesmi. Naponta megyek egy 10 km-es kört a kutyámmal, ezen kívül heti 5-6 alkalommal futok 9-12 km-t. 42 éves nő vagyok.
febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem rögtön ébredés után. Fél nyolc körül kelek, akkor iszom vizet, picit később egy kávét tejszínhabbal, és csak ébredés után jó egyórával eszem normális reggelit.


Általában pirítóst, szalámival, zöldséggel, sajttal, vagy pl maradék pizzaszeletet, vagy ilyenek.

febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!