Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden nap hányok és mégsem...

Minden nap hányok és mégsem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyeden vagyok 8 hónapos a kisfiam és nagyon idegesít a felszedett túlsúlyom,közel 30 kg híztam és nagyon nehezen tudok fogyni,pedig elég gyakran szoktam hányni lehet már ezt be beszéltem magamnak?....Mi lenne hatásos fogyókúra ugyan is nyárra le szeretnék fogyni. Kérlek benneteket segítsetek nekem!
2009. jan. 16. 20:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

HANYAS MINDENNAP????

Na ez a leheto legrosszabb amit tehetsz!!!! Mindenki le tud fogyni, csak akaratero kerdese.(Nem hanyase!!!)

Inkabb probalj meg elkezdeni futni, a leheto legjobb modszer, vagy legalabb gyorsan gyalogolni.

Fogyokuranak, en szemely szerint az Atkins modszert javaslom, mert nem megterhelo, es latvanyos az eredmeny is. (Akar 1 honap alatt. Bar en a ch menyiseget kicsit megemeltem magamnak mert ha betartottam volna akkor durvan fogytam volna.)Talasz sok infot rola a neten.


Udv. , es sok sikert!!!!

2009. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
az atkinstől kezdve 90 naposig bár az nagyon kemény de beirod neten százával találsz..viszont a hányást semmi féle képpen ne folytasd ugyanis tudod hová vezethet látom hogy aggódsz..illetve egy idő után vért fogsz hányni ez nemegészséges dolog!
2009. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy betegség (gyomorrontás) miatt és nem fogyókúrából hánysz. Mert ha az utóbbi, akkor nagyon felelőtlen dolog anyaként egy 8 hónapos baba mellett, meg is halhatsz, mi lenne akkor a kisfiaddal... Ha betegség, akkor jobbulást, de a hányással nagyon vigyázz, én még gyomorrontáskor is próbálom visszafogni, mert egy az, hogy kellemetlen, fáj tőle a torkom, de kiszáradáshoz vezet a sok hányás, a többiről nem is beszélve.


Ha fogyni akarsz, először is tornázz. Létezik kifejezetten szülés utáni torna is.

2009. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj 30 kilót fogyni nyárig, mert gondolom az a 30 kiló nem 4 hónap alatt ment fel rád. Türelem! Mindent csak szépen lassan, mert ugye nem akarod tönkretenni magad?
2009. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szándékosan, fogyókúrás célzattal hánysz, keress fel pszichiátert, mert akkor bizonyára bulimiában szenvedsz.
2009. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy anyukám, mikor velem volt gyesen, minden este, mikor én már aludtam, eljárt és keményen futott 2 órát. és 7 hónap alatt gyönyörűen ledobta magáról a 25 kg felesleget. azóta se hízott vissza.
2009. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 8 hós a babám 20kg felesleg van rajtam(sajnos)de ilyen eszembe sem jutna,hogy hányak.Ne viccelj annak a babócának az anyukájára van szüksége.Én már várom a jobb időt,akkor majd mindennap megyek szaladni.Meg ha nem eszel az is segit.Én mindég vékony vonzó csajszi voltam-most meg?De a babámért nem bánom a +kilókat.Majd lemennek.Képzeld,akinek nem sikerül évek óta mit nem adna +20akár 30kg-ér is....

2009. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap hánysz, akkor egy idő múlva simán meghalsz.

Lehet, hogy közben vérezni is fogsz - de nem kötelező. Meghalhatsz anélkül is.

2009. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy minden nap hánysz erre csak annyit tudok mondani hogy nem vagy normális!Ha már egy anyuka vagy legalább lenne annyi eszed hogy nem csinálsz ilyet mit szólnál ha a te gyereked ugyaneszt csinálná?Tudod milyen ronda gyomorfekélyeket lehet összeszedni?

Sokkal hatásosabb az egészséges táplálkozás és a minden napi mozgás, futás stb.

2009. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hányás?Mindennap?

Gratulálok szépek lesznek a fogaid;)

Mért nem sportolsz tornázol,és nem eszel zsíros ételeket,lisztes ételeket,édességeket.

2010. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!