Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden nap hányok és mégsem...

Minden nap hányok és mégsem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyeden vagyok 8 hónapos a kisfiam és nagyon idegesít a felszedett túlsúlyom,közel 30 kg híztam és nagyon nehezen tudok fogyni,pedig elég gyakran szoktam hányni lehet már ezt be beszéltem magamnak?....Mi lenne hatásos fogyókúra ugyan is nyárra le szeretnék fogyni. Kérlek benneteket segítsetek nekem!
2009. jan. 16. 20:36
1 2
 11/11 oláh ginet válasza:
hát pedig ezel kapcsolatosan a hányást már énis kiprobáltam mert 30 kilot hiztam terheségem alat 1.65 centi vagyok és 90 kilo nekemsem megy semi vagyis nem sikerül mert az éhezéstöl a fejem fáj és nem tudom meg álni hogy ne egyek sportolni pedig nem egyszerü egy kis baba melet egéségesen pedig nem tudok étkezni met a párom nak föznöm kel minden féle finom kaját pl: oldalas rántothus meg ijenek és igy nem egyszerü fogyni
2014. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!