Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Nem akarok...

Mit csináljak? Nem akarok pszichiátriára menni!

Figyelt kérdés

Anyukám teljessel még van győződve arról, hogy anorexiás vagyok. Egyrészt eltorzult képei vannak a soványságról, hiszen ha már engem azzal vádol mindennap, hogy milyen undorítóan sovány vagyok, akkor gondolom minden átlagos lányra undorral nézhet. Igazából nem figyeltem meg.

Egyébként 161 cm és 43.6 kiló vagyok. Csak pár kilót szeretnék fogyni. Ez teljesen átlagos.

Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, hogy normálisan táplálkozom. Minden reggel eszek egy tányér levest, de többre nincs szükségem, gyűlölök enni, boldogtalan leszek tőle, bűntudattal tölt el már ennyi is. De én így jól el vagyok.

Még is az ápoló anyukámnak, aki tanult gyermekpszichológiát, azzal kell fenyegetnie minden áldott nap, hogy már beszélt egy kollégájával, és évzáró után mehetek a pszichiátriára. De a francba is.

Én próbálkoztam mindennel. Összekoszoltam egy tányért és direkt nem mosogattam el, megetettem egy barátnőmmel több tábla csokit, majd a papírját a kukámban hagytam, tudnám sorolni a végtelenekig.

Istenem, én több pszichológiai könyvet kiolvastam, evés zavarra orientálódottakat is, csak feltűnne, ha valami bajom lenne.

15/L


2012. máj. 12. 14:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Tényleg anorexiás vagy és nincs betegségtudatod. Igaza van anyukádnak. Találkoztam már a tiédhez hasonló esettel. Ne halogasd sokáig a segítség kérést, mert szükséged van rá.

25/ápolónő

2012. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

14:58


Úgy vagyok csak ennyi kiló, hogy kb fél éve elhitették velem, hogy sovány vagyok, szóval rohamos hízókúrába kezdtem, és felhíztam fél hónap alatt 42-ről 49 kilóra. Életem legrosszabb időszaka volt.:[ A szerelmem persze örült, hogy nagyobb lett a mellem, de még ez sem érdekelt. De még mindig együtt vagyunk..

2012. máj. 12. 15:14
 13/35 anonim ***** válasza:

Erről beszélek. Már ne is haragudj, de tankönyvi tüneteid vannak... Menj a pszichiátriára.

25/ápolónő

2012. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

15:04

Biztos gyönyörű vagy, nincs szebb látvány egy egészségtől kicsattanó, izmos női testnél.:)

2012. máj. 12. 15:15
 15/35 anonim ***** válasza:
46%

Ne is haragudjal,de nem sulyzos edzésre járok,hanem kiskorom óta tancolok :))) és nem kisportolt vagyok,hanem feszes és normális,telt idomaim vannak:)))

Te lehetsz szép logó mellel és bőrrel,mert 43 kilosan csakis szottyadt lehetsz:) gratulalok! Ha meg felteszed a kérdést,akkor tudd elviselni a kritikát!

2012. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

15:05

"Már így is látatlanba is szörny elképzelni,hogy mennyire sovány lehetsz,mint aki készül összeaszalódni.Egyáltalán hogy van energiád bármit is csinálni?Kikelni az ágyból?"


Rengeteg lánynak vannak ilyen paraméterei és nem soványak. Csak úgy..átlagosak.

Amúgy élénk vagyok, csak gyakran pár másodperce beszédülök:D Fura tud lenni.

Csak egyszer volt durva, amikor egy osztálytársam 2 hónapja megszólalt, hogy "Liza biztos kondérból eszik amikor haza ér, és ez látszik is rajta!!:DDD" akkor nem ettem 5 napig egy falatot sem, még a kávét is mellőztem, és akkor hatodik nap reggel úgy keltem fel hogy előreestem mert nem bírtam. Az tényleg durva volt, akkor nem volt energiám. De a levessel elvagyok:)

2012. máj. 12. 15:21
 17/35 A kérdező kommentje:

" Ne is haragudjal,de nem sulyzos edzésre járok,hanem kiskorom óta tancolok :))) és nem kisportolt vagyok,hanem feszes és normális,telt idomaim vannak:)))

Te lehetsz szép logó mellel és bőrrel,mert 43 kilosan csakis szottyadt lehetsz:) gratulalok! Ha meg felteszed a kérdést,akkor tudd elviselni a kritikát!"


Jaj ne, ugye nem vetted kritikának? Én tényleg őszintén írtam, hogy gyönyörű lehetsz. Van egy hasonló paraméterekkel rendelkező osztálytársam mint te, ő is akrobatikázik 6 éves korától, csupa izom, és gyönyörű.

Én nem negatív dologként írtam iróniaként, hanem őszintén, csodálattal. Én nem lennék arra képes, hogy heti többször eljárjak sportolni.

Mondták már hogy félreérthetően fogalmazok:S

2012. máj. 12. 15:23
 18/35 anonim ***** válasza:
28%
:D remelem anyukadek elvisz pszichologushoz,aki kiállítja a papírt,hogy beteg vagy,akkor bedugnak a kórházba és úgy megtomnek :D akkor is így nevess majd :DDD
2012. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Fogd már fel hogy őszintén írtam...én nem akarok bántani senkit, sosem tenném szándékosan, túlságosan hiszek ahhoz a karmában.
2012. máj. 12. 15:28
 20/35 anonim ***** válasza:
Te meg hidd már el, hogy anyukádnak van igaza. Beteg vagy. Ez nem egészséges gondolkodás, ami neked van. Legalább elbeszélgethetnél erről valakivel.
2012. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!