Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Nem akarok...

Mit csináljak? Nem akarok pszichiátriára menni!

Figyelt kérdés

Anyukám teljessel még van győződve arról, hogy anorexiás vagyok. Egyrészt eltorzult képei vannak a soványságról, hiszen ha már engem azzal vádol mindennap, hogy milyen undorítóan sovány vagyok, akkor gondolom minden átlagos lányra undorral nézhet. Igazából nem figyeltem meg.

Egyébként 161 cm és 43.6 kiló vagyok. Csak pár kilót szeretnék fogyni. Ez teljesen átlagos.

Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, hogy normálisan táplálkozom. Minden reggel eszek egy tányér levest, de többre nincs szükségem, gyűlölök enni, boldogtalan leszek tőle, bűntudattal tölt el már ennyi is. De én így jól el vagyok.

Még is az ápoló anyukámnak, aki tanult gyermekpszichológiát, azzal kell fenyegetnie minden áldott nap, hogy már beszélt egy kollégájával, és évzáró után mehetek a pszichiátriára. De a francba is.

Én próbálkoztam mindennel. Összekoszoltam egy tányért és direkt nem mosogattam el, megetettem egy barátnőmmel több tábla csokit, majd a papírját a kukámban hagytam, tudnám sorolni a végtelenekig.

Istenem, én több pszichológiai könyvet kiolvastam, evés zavarra orientálódottakat is, csak feltűnne, ha valami bajom lenne.

15/L


2012. máj. 12. 14:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem tartod menőnek, akkor be is tudod fejezni az egészet és végre rendesen, egeszségesen fogsz élni.
2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

De, mi mind tudunk róla. Te nem tudsz róla, hogy beteg vagy, mert a betegség egyik tünete, hogy nincs betegségbelátásod és eltorzult az önmagadról alkotott képed. Hallgass már végre az anyukádra, tudja mit beszél.

25/N

2012. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

De látod, én sehol nem írtam, hogy menőnek gondolnám, és még a szánalmas jelzőt is megkaptam.

Néha undorom a világtól, és az emberek rossz indulatától, hányni tudnék a legtöbbjüktől. Szerencse az ilyen embereket elűztem a környezetemből.

2012. máj. 13. 17:08
 34/35 anonim ***** válasza:

Aki tényleg beteg, az nem gondolja menőségnek és nem is azért teszi, hogy annak tűnjön!

Elmondom még egyszer: beteg vagy, kezeltesd magad. És ne tegyél úgy, mintha nem így lenne.

25/N

2012. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig életben vagy? :D
2021. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!