Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vihetnék iskolába enni...

Mit vihetnék iskolába enni inzulinrezisztencia életmóddal?

Figyelt kérdés
ugye 3 óránként ennem kell , fél 8-tól 3 óráig ott vagyok miket vihetnék ? szendvicsbe pl ? uncsi a szalámis szendvics

2013. jan. 26. 17:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kedves szavakat.


Hát.. ha szimpatikus a szénhidrát alapú életforma, nos 'szíved' joga. Ajánlanék olyat, ahol nincsen szükség kardiológusokra, és akkor nem merül fel az inkompetens orvoslás fogalma, hiszen igazából nem lenne szükséged orvosokra.


[link]

2013. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Én is pont a zabpelyhet tudnám ajánlani.

Az inzulinrezisztenciám miatt muszáj délelőtt ennem, és nem mindegy, hogy mit. Én sem vagyok táplálkozáskutató, csak saját tapasztalat alapján mondom, hogy nekem a zabpehely bevált.

2013. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Ez felvet egy érdekes kérdést.


Mióta is válik be a zab délelőtt? Mert az IR-t fél éven belül jó szokás kigyógyítani. Ha nem ezen az úton vagy, akkor nem biztos hogy a zab bejövős.

Délelőtt ráadásul mindenkinek magasabb az inzulin rezisztenciája (illetve reggel), ilyenkor enni szénhidrátot, ekkor az átlagosnál is több inzulint igényel az elfogyasztott keményítő vércukoremelésének az ellensúlyozása, ez pedig nem kezelni (csökkenteni) fogja az IR-t, hanem súlyosbítani. De ha más a tapasztalat, le lehet írni.

2013. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű inzulinrezisztencia mellett kajálni. Ha nem eszek eleget, rosszul vagyok, ha sokat eszek, szintén.

Már több mindennel próbálkoztam reggelire... eddig a zabpehely a legmegfelelőbb. Lehet, hogy nem gyógyít meg, de legalább így nem vagyok rosszul délelőtt.

2013. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egy gondolati síkon. Én a betegségek gyógyítását, megelőzését keresem, Te együttélést betegségekkel. Elfogadom a nézetedet, de azzal együtt hogy sosem fogjuk megérteni egymást.
2013. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

6 hónap alatt meggyógyítani az IR-t?? megőrültél??

miért nem az orvosira jársz ha ennyire okos vagy??

2013. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Mert unalmas volna. Nálam okosabbak már kidolgoztak jó dolgokat, nekem hogy megtanuljam ezeket nem kell éveket elpocsékolnom az életemből.


Apropó, orvosin gyógyítani tanulnak a kedves hallgatók, vagy a betegségeket elhúzni, gyógyszereket felírni? Én az utóbbira tippelek.



Hömmm okosodjunk előbb

[link]


[link]

2013. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
köszi Harcműves sokat segítettél :)
2013. febr. 4. 13:45
 29/34 anonim ***** válasza:

A hiedelemmel ellenben valami ilyesmi miatt szoktam írni.

Szívesen.

2013. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
lehet h elkezdem ezt a paleo micsodát :D gyógyszert nem szedem, amit az orvos írt, mert kegyetlen hasmenésem lett tőle, már elkezdtem egyszer szedni júniusban akkor is abbahagytam, most megint -.-" ugyhogy szerintem hanyagolom, (azt írja majd elmúlik ez a tünet... ) : D
2013. febr. 4. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!