Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vihetnék iskolába enni...

Mit vihetnék iskolába enni inzulinrezisztencia életmóddal?

Figyelt kérdés
ugye 3 óránként ennem kell , fél 8-tól 3 óráig ott vagyok miket vihetnék ? szendvicsbe pl ? uncsi a szalámis szendvics

2013. jan. 26. 17:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam a paleot, és a kevés szénhidráttól (vagy valaminek a hiányától) állandóan szédültem és gyenge voltam.

Remélem rád máshogyan hat.

2013. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem volt jó hatással a gyógyszer? Na nemár :D


--

Inzulinrezisztenciának velejárója a szédülés alacsony szénhidrátbevitel mellett. Alacsony vércukorszintnek hívják a jelenséget, és nem panaszkodni kell vagy megijedni, hanem racionálisan kezelni.


Ilyen kezelés a fokozatos szénhidrát csökkentés, vagy evolúciós szemléletű orvossal való konzultáció. Tehát van út, mint egy sín már le van fektetve, de megfelelően kell csatlakozni rá, nem szabad elfelejteni hogy nem egészséges emberként óvatosságra is szükség van a gyógyulás alatt. De megéri.

2013. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Akkor az lehetett a gond, hogy egyik napról a másikra váltottam.

Sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy magánorvoshoz menjek, az "esztékás" meg nem fog nekem paleo tanácsokat adni.

2013. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Ritka itt az értelmes ember, Harcművész :)


Köszi tényleg a segítségedet.


Én nem együtt élni akarok ezzel, hanem megszüntetni és odafigyelni, hogy ne térjen vissza...


A gyógyszer meg egy rakás szar nem fogok azért majdnem okádni, meg hasmenéstől szenvedni, mert szednem kéne és "majd elmúlnak ezek a mellékhatások" :D

2013. febr. 4. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!