Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vihetnék iskolába enni...

Mit vihetnék iskolába enni inzulinrezisztencia életmóddal?

Figyelt kérdés
ugye 3 óránként ennem kell , fél 8-tól 3 óráig ott vagyok miket vihetnék ? szendvicsbe pl ? uncsi a szalámis szendvics

2013. jan. 26. 17:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ki a kérdést.. velem is ez van és sulis vagyok...de fogalmam nincs, mit fogok csinálni. március elején fogom kezdeni a diétát. ha gondoloj írj egy privátot hátha tudunk segíteni egymásnak
2013. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
reggeli: gondolom még otthonfogyasztod el ez lehet kenyér reggeli:kenyér felvágottal, rántotta, tükörtojás, virsli, zabpehely, tízórai:korpovit keksz, vagy kenyér diabeikus dzsemmel megkenve,cerbona műzli szelet de cukormentes, vagy kenyér 2 pár virsli. ebéd:menza kajából amit ki tudsz válogatni mit ehetsz vagy tésza túróval, sajttal, pörkölttel, vagy megint szendvics,uzsonna: gyümölcs, joghurt
2013. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

kenyér meg zabpehely.. jézusom..


Kérdező, úgy nyárra meggyógyulsz ha ügyes vagy, addig zöldségeket, húsokat.


És a gyógyulásodnak nézz utána, hogyan is fogod elérni:


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
a zabpehellyel baromira nincs semmi gond. tűnés vissza az iskolapadba harmuvesz
2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Olcsó (ócska) keményítőforrás.


Afrikában ölnek az ilyenért, mert az éhhaláluk múlik rajta. Számunkra csak egy fölösleges, hizlaló, glutént és lektineket tartalmazó kaja, leginkább lótáp.

2013. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
És ugye már kialakult inzulinrezisztencia mellett nem súlyosbítjuk a dolgot további keményítővel, cukrokkal..
2013. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
glutén? alapból nincs benne csak ha szennyeződik. de ezt egy élelmiszermérnöknek kéne tudni
2013. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

A zabpehely "ócska" ???? miért is?

Vagy te tudsz valami olyat amit a népesség 99,99% nem, vagy a többi szaktanácsadó nagyon félrevezeti a sportolókat, diétázókat.

2013. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

A zab nem tekinthető gluténmentesnek. És ha igen, akkor is egyéb lektinekben bővelkedik, pont.


Én tudok valamit (de nem csak én) amit 99, ... sok % nem tud. Hogy nem za.bálom tele magam keményítővel, zabbal és főleg nem ajánlgatok ilyet egy MÁR megbetegedett gyereknek, hogy aztán tényleg egész életében cukorbeteg legyen és gyógyszeren függjön.


Én ezt tudom. Sok orvos lemaradásban van ebben, de őket más dolgok miatt szeretjük. Például.. lehet tudnak jól főzni.

2013. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nyilván ez is kamu.


A zabpehely élettani hatása:


Gazdag B vitaminban és E vitaminban

- Vas, kálium, kalcium, foszfor és magnézium is található benne

- Növény létére nagy a fehérjetartalma

- Regenerálja az idegeket, élénkíti, táplálja az egész idegrendszert

- Ajánlott a fogyasztása bőr és emésztési panaszoknál

- Ajánlott továbbá kimerültség és fokozott stressz esetén

- Gyulladásgátló anyagokat tartalmaz, nyugtatja a gyomrot, beleket

- Természetes lúgosító hatásával a szervezet savasodását képes megkötni,

megszüntetni

- A rák megelőzését is elősegíti. Oldhatatlan rostjai ugyanis csökkentik egyes savak

toxicitását. Emellett a benne lévő fitokemikáliák is rákmegelőző hatással bírnak.

- Teltségérzetet okoz. Akik reggel zabpelyhet esznek, kevésbé hajlamosan ebéd előtt

nassolni.


[link]

2013. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!